"Надзвичайної ситуації немає": коли п'ятьом тисячам жителів Чернігова відновлять газопостачання

"Надзвичайної ситуації немає": коли п'ятьом тисячам жителів Чернігова відновлять газопостачання

"Надзвичайної ситуації немає": коли п'ятьом тисячам жителів Чернігова відновлять газопостачання
Газ. ФОТО: gettyimages (Фото ілюстративне)

Газ у будинках п'яти тисяч жителів Чернігова, який зник після аварії на газопроводі, повернуть в найближчі кілька днів. Сьогодні, 11 липня, газовики підключають котельню "Теплокомуненерго" та розпочинають пуски газу до домівок. Про це Суспільному повідомив головний інженер "Чернігівгазу" Володимир Міщенко. Першими підключать будинки на вулицях Міхнюка та Всіхсвятській.

Начальник КП "ЧТУ" Руслан Ємець каже, всі роботи, ордер на виконання земляних робіт, сам проєкт, все було погоджено з представниками "Чернігівгазу".

"Я власне це у понеділок перевіряв. На сьогодні аварія усунена, це було зроблено ще у неділю (9 липня, — ред.). Виконуються «Чернігівгазом» роботи з підключення, цієї ділянки середнього тиску, що була пошкоджена. Попередні домовленості між підрядником і «Чернігівгазом» за компенсацію наданих збитків наскільки мені відомо вже існують".

Начальник КП "ЧТУ" Руслан Ємець
Начальник КП "ЧТУ" — Руслан Ємець. ФОТО: Суспільне Чернігів

Головний інженер АТ "Чернігівгазу" Володимир Міщенко говорить, що винуватець аварії визнає провину та має намір компенсувати завдані збитки найближчим часом. Термін відновлення газопостачання після аварії залежить від того, як люди надаватимуть доступ до своїх систем газопостачання працівникам "Чернігівгазу".

Головний інженер АТ "Чернігівгазу" Володимир Міщенко
Головний інженер АТ "Чернігівгазу" — Володимир Міщенко. ФОТО: Суспільне Чернігів

Начальник відділу з питань цивільного захисту міськради Григорій Годун каже:

"Упродовж трьох днів, якщо немає постачання до споживачів більш як 1000 чоловік, то це є надзвичайна ситуація, а такої інформації ми не маємо. Тому і надзвичайної ситуації на даний час немає".
Начальник відділу з питань цивільного захисту міськради Григорій Годун
Начальник відділу з питань цивільного захисту міськради — Григорій Годун. ФОТО: Суспільне Чернігів

Нагадаємо, розподільчий газопровід середнього тиску діаметром 219 міліметрів пошкодили під час проведення земляних робіт, там замінювали кабельну лінію, працювала техніка будівельної організації ТОВ "ЧСЕУ № 430", повідомляли раніше в "Чернігівгазі". Поруч розташована тягова підстанція ЧТУ.

Дивіться у відео:

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок