Книгу Олексія Чупи "Бомжі Донбасу" перевидадуть

Книгу Олексія Чупи "Бомжі Донбасу" перевидадуть

Книгу Олексія Чупи "Бомжі Донбасу" перевидадуть
Фото: Видавництво Discursus

У видавництві Discursus перевидадуть книгу українського письменника Олексія Чупи "Бомжі Донбасу. Homo Profugos". Про це у Facebook 11 липня розповів засновник видавництва Василь Карп'юк.

"Ми з Олексієм подумали, що таки треба зробити перевидання. Тому в ці дні видавництво Discursus завершує додрукову підготовку, і в цю ж мить починаємо передзамовлення", — написав він.

Карпʼюк зазначив, що нове видання відрізнятиметься поліграфією — збільшать формат із Б6 до А5, а також м'яку обкладинку замінять на тверду.

Новий тираж буде готовий орієнтовно наприкінці серпня 2023 року.

У книжці "Бомжі Донбасу" йдеться про чотирьох макіївських бездомних, які тиняються містом у пошуках їжі й тепла та вкупі намагаються вижити. Вони спілкуються винятково українською — це їхня принципова позиція.

"Книжка передовсім про українськомовних жителів Донбасу, які почуваються в цьому реґіоні бомжами. Про чужорідність і безпритульний статус українця на сході України", — зазначав у своєму відгуку на видання Богдан Ославський.

бомжі донбасу
Книжку Олексія Чупи перевидадуть. Скриншот зі сторінки у Facebook

Що відомо про Олексія Чупу

Олексій Чупа — український поет і прозаїк. Засновник Донецького слему.

Народився в Макіївці, вивчав українську філологію в Донецькому національному університеті. Працював машиністом на Макіївському металургійному заводі. Через війну на Донбасі переїхав до Хмельницької області у 2014 році.

Книги Олексія Чупи "Бомжі Донбасу" та "10 слів про Вітчизну" ввійшли до довгого списку премії Книга року BBC.

Фіналіст літературної премії імені Джозефа Конрада 2015 року.

бомжі донбасу
Олексій Чупа. Фото: Літературний центр імені Аґнона / Agnon Literary Center

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок