Від 500 тисяч до 3 мільйонів гривень: черкаські ветерани можуть отримати гранти на власну справу

Від 500 тисяч до 3 мільйонів гривень: черкаські ветерани можуть отримати гранти на власну справу

Від 500 тисяч до 3 мільйонів гривень: черкаські ветерани можуть отримати гранти на власну справу
Суспільне Черкаси

Український ветеранський фонд Мінветеранів розпочав третю конкурсну грантову програму. Гроші на старт і розвиток власної справи можуть отримати ветерани, а також члени сімей загиблих захисників. Про це Суспільному розповіла заступниця виконавчого директора фонду Каріна Дорошенко.

Гранти на власну справу можна отримати на суму від 500 тисяч до трьох мільйонів гривень.

Черкаський ветеран Володимир Мамалига – учасник цієї програми. Чоловік розповів, що подавав заявки на різні гранти, а виграв вперше саме у цій програмі. Кошти спрямовує на розвиток центру реінтеграції ветеранів:

"Це буде потужний поштовх. Це і оренда приміщень, і техніка, це дуже багато всього. Загальна сума гранту становить близько пів мільйона гривень. Але там є зобов’язання вкладати свої кошти. Але вона виплачується частинами. Я зараз на середині шляху. Це не видаються просто кошти – це витрати, які чітко регламентовано витрачаються і декларуються".

За словами Каріни Дорошенко, заявки на участь можна подати до 13 липня. Переможці попередніх програм загалом на розвиток свого бізнесу отримали 47 мільйонів:

"Головне — прописати ідею свого проєкту і подати кошторис до цієї заявки. Усі заявки, які пройдуть технічний відбір, потім розглядають наші експерти. Наші експерти опрацьовують кожну заявку, виставляють бали, надають коментарі. Потім відбуватиметься публічна презентація цих ідей. За сумарними балами вже виставляються рейтингові оцінки і тоді ми вже можемо бачити фінальний список переможців".

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

На початок