У Тернополі тимчасово призупиняють можливість оплатити проїзд пристроями з NFC

У Тернополі тимчасово призупиняють можливість оплатити проїзд пристроями з NFC

У Тернополі тимчасово призупиняють можливість оплатити проїзд пристроями з NFC
Фото: Тернопільська міська рада

Із 10 липня в Тернополі тимчасово призупинять можливість оплати проїзду в громадському транспорті пристроями з NFC: телефон, годинник, фітнес-браслет. Про це повідомили на сайті Тернопільської міськради.

Призупиняють оплату проїзду в громадському транспорті пристроями з NFC у зв’язку з проведенням технічних робіт у процесінгу банку-еквайра.

"Оплатити за проїзд за відсутності електронного квитка "Соціальна картка тернополянина" можна буде або безконтактною банківською карткою, або проїзним квитком тривалої дії, який можна придбати та поповнити у будь-якому авторизованому пункті поповнення електронних квитків. Вартість такого квитка становить 25 гривень. При оплаті неперсоніфікованим проїзним квитком тривалого користування вартість проїзду у громадському транспорті становить 9 гривень", – йдеться у повідомленні.

Проїзний квиток тривалого користування "Електронний гаманець" запрограмований у вигляді "електронного гаманця". Поповнюється на довільну суму. Після валідації відбувається списання коштів та друкується квиток з інформацією про поїздку, залишковий баланс. Пересадка без повторної оплати діє впродовж 30 хвилин.

Знайти пункти поповнити проїзних квитків можна у мобільному додатку "е-Тернопіль" у розділі "Де транспорт" – "Термінали". Завантажити додаток можна на будь-які смартфони на операційних системах Android та на iOS .

Читайте також

На початок