Веслувальники з Полтавщини отримали срібні та бронзові медалі на чемпіонаті світу

Веслувальники з Полтавщини отримали срібні та бронзові медалі на чемпіонаті світу

Веслувальники
Веслувальники з Полтавщини. Фото: Міністерство молоді та спорту України

8 липня в італійському місті Ауронцо відбулись заїзди на чемпіонаті світу. Ярослав Верблюд, Марія Яценко, Тарас Кузик та Ірина Неділько із Полтавщини отримали срібні та бронзові медалі з веслування на каное. Про це 8 липня стало відомо з офіційного Telegram-каналу Федерації каное України.

Екіпаж Ярослав Верблюд і Віталій Пристай фінішував другим на дистанції 500 метрів. 7 липня полтавець Ярослав Верблюд став чемпіоном світу з веслування на каное.

Друге місце посів екіпаж Ярослав Верблюд та Ірина Федорів. Спортсмени отримали "срібну" медаль на дистанції 500 метрів змішана каное-двійка.

Третє місце отримали Ірина Неділько, Марія Яценко, Ірина Федорів та Олександра Шворак. Екіпаж здолав дистанцію 500 метрів.

"Бронза" у четвірках — Ярослав Верблюд, Роман Гончарук, Микита Тесса та Віталій Пристай. Ще одну "бронзу" здобули Володимир Савчин, Олександр Яцюк, Артем Четвертак та каноїст Тарас Кузик з Кременчука.

Що відомо про Canoe Sprint World Championships

Загалом до італійського міста Ауронцо у складі української збірної поїхали 43 спортсмени. П'ятеро з них – представники Полтавщини. Змагання в Італії завершаться 9 липня. У них візьмуть участь понад 1000 спортсменів з усіх країн Світу, окрім Росії та Білорусі.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок