У Хмельницькому завершується театральний сезон

У Хмельницькому завершується театральний сезон

У Хмельницькому завершується театральний сезон
Репетиція вистави "Вражена Тетяна", 6 липня 2023. Фото: Суспільне Хмельницький

Аматорський театр "Дзеркало" завершує шістдесят дев’ятий театральний сезон. Про це Суспільному Хмельницький розповів його керівник, Дмитро Гусаков. За його словами, на закриття глядачеві запропонують виставу абсурд на одну дію під назвою "Вражена Тетяна" за п’єсою сучасного грузинського драматурга Лаші Бугадзе. Гратимуть її на експериментальній сцені облмуздрамтеатру імені Михайла Старицького.

Акторка Віта Куліковська розповіла, про що вистава "Вражена Тетяна": "Історія про після воєнний час, як жінки були змушені ставати сильнішими ніж вони є. Оскільки чоловіки в більшості були на війні, вони взяли на себе основну роль. Вони з кожним днем ставали мужнішими, іноді з перебором. А коли їхні чоловіки повернулись з війни, жінки так і залишились в цій ролі".

Репетиція вистави "Вражена Тетяна".
Репетиція вистави "Вражена Тетяна". Фото: Суспільне Хмельницький

Керівник аматорського театру Дмитро Гусаков каже, що прем’єра вистави відбулася в "Дзеркалі" у 2019 році, та нині вона набуває нового значення.

"Ця п’єса була створена після закінчення російсько-грузинської війни у 2008 році. І це була ніби рефлексія автора Лаші Бугадзе на ті події, які відбувалися тоді в Грузії. Тому нам здається, що з початком повномасштабної війни в Україні вона набрала більше нових сенсів, саме тому ми хочемо закрити нею сезон", — говорить Дмитро Гусаков.

За його словами, восьмого липня в театрі імені Михайла Старицького на експериментальній сцені народний театр "Джеркало" закриє свій 69 сезон.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram.

На початок