Два вилучення, незарахований гол і пенальті. Нічия Інгульця у Києві

Футбольний клуб ”Інгулець” з Петрового Кіровоградської області зіграв в нічию з київською командою ”Оболонь-Бровар”. Матч відбувся 30 липня у Києві.

На 33-й хвилині матчу після порушення правил нападником Нікою Січінавою ”Інгулець” залишився у меншості. Спочатку арбітр Віталій Романов показав нападнику жовту картку, потім переглянув повтор епізоду та вилучив гравця з поля. У більшості кияни вийшли вперед. Сталося це після виходу один на один Олександра Батальського на останній хвилині першого тайму.

У середині другого тайму ”Інгулець” зрівняв рахунок після удару головою Олександра Мішуренка. Арбітр зафіксував положення ”поза грою” і не зарахував цей гол.

За три хвилини до завершення гри центральний захисник киян Василь Білий ліктем вдарив гравця петровської команди Андрія Семенка у власному штрафному майданчику, за що отримав другу жовту картку, заробивши вилучення. Пенальті реалізував Ігор Загальський – 1:1.

Після нічиєї ”Інгулець” втратив лідерство у першій лізі і опустився на друге місце. ”Оболонь” – сьома. До завершення чемпіонату командам залишилося зіграти по три матчі.