Спортсмени Кривого Рогу вибороли 10 медалей на Чемпіонаті України з таїландського боксу

Криворізькі спортсмени здобули 10 медалей на Чемпіонаті України з таїландського боксу – п’ять золотих, срібну та чотири бронзові.

Загалом поборотися за медалі чемпіонату приїхали 380 спортсменів із 18 областей.

Чемпіонат відбувся вперше з початку року – без глядачів і з дотримання карантинних вимог. Суспільне поспілкувалось з медалістами після змагань.

Олександр Єфіменко – бронзовий призер чемпіонату України з таїландського боксу Муай Тай. Це перші змагання, де він виступав у дорослій віковій категорії – від 18 і старше. Йому – 18, його суперникам 24-25 років.

Говорить: якби не помилка, отримав би золото.

«Маю напрацювати техніку захисту – особистого захисту. На жаль, пропустив удар, гарний був суперник. Можу порадити лише одне – більше часу приділяйте зайняттям», – каже чемпіон.

Віталій Губенко тренерською діяльністю займається вже понад 10 років. Спортсменам, каже, було важко, адже пів року не було змагань. Сподівається, що у цьому році матиме не одну нагоду порадіти за своїх вихованців.

«Бажаємо хлопцям досягати успіхів. Рухаємося далі, діти отримали величезний досвід. Тривалий час ми не виступали, тому зараз очікуємо на нові змагання», – сказав тренер.

Ілюстраційне фото

Олександр Лавриненко шостий рік поспіль відстоює звання чемпіону України з тайського боксу. Каже:щороку робити це важче, оскільки суперники виступають на рівних. Пригадує: вихід у півфінал та останній поєдинок були найтяжчими.

«Щороку усе складніше відстоювати своє звання чемпіона, тим більше своє місце у збірній. Суперники усі були гідні, але перший бій був не з простих, оскільки це вихід у напівфінал та фінальний поєдинок. Суперник з Харкова, міцний горішок, але я здолав усі три раунди та впевнено взяв фінал», – розповів він.