Гімнастки Дніпра — переможниці та призерки чемпіонату України

Гімнастки Дніпра — переможниці та призерки чемпіонату України

Гімнастки Дніпра — переможниці та призерки чемпіонату України
Спортивна школа олімпійського резерву з гімнастики художньої, м. Дніпро/Facebook

Вихованки дніпровської спортивної школи олімпійського резерву з гімнастики художньої здобули перемоги та призові місця на чемпіонаті України серед дорослих та юніорів. Про це сказано на Facebook-сторінці школи.

За результатами змагань серед юніорів чемпіонками стали: Марта Ширіпова у вправах з м`ячем, Варвара Чубарова — у вправах зі стрічкою. Другі місця посіли Таїсія Редька (фінал стрічка) і Тетяна Херсонська (фінал булави), "бронзовою" призеркою у вправах зі скакалкою стала Вероніка Ємцова.

Також Тетяна Херсонська та Таїсія Редька у командному заліку (багатоборство) стали другими. Юлія Краснобрижа, Арина Смірнова і Дар`я Єфіменко у групових вправах (фінал 5 м’ячів) вибороли "бронзу".

Серед дорослих у групових вправах третє місце (фінал обруч) посіли Яна Глевенко, Софія Галіздра, Анна Донцова, Дарина Калініна, Софія Головань. Бронзові нагороди (фінал 3стрічки 2 м’яча) також у Любові Козакової, Даніели Чебатарьової, Маргарити Кулібаби, Катерини Губкіної та Евеліни Фролової.

Змагання проходили з 26 по 30 червня 2023 року. У них взяли участь понад 400 спортсменок, серед них і 36 гімнасток з Дніпра.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок