"Ця війна забирає найкращих": у Полтаві попрощалися із солдатом Олегом Жовноватим

"Ця війна забирає найкращих": у Полтаві попрощалися із солдатом Олегом Жовноватим

Прощання з Олегом Жовноватим на Соборному майдані у Полтаві
Фото: Суспільне Полтава

У Полтаві попрощалися із 49-річним солдатом із Диканьки Олегом Жовноватим. Боєць поліг 19 червня під час штурму на Донеччині, повідомив речник обласного ТЦК та СП Роман Істомін. Панахиду влаштували біля Свято-Успенського собору в Полтаві.

Олег Жовноватий проживав у селищі Диканька

Олег народився і виріс у селищі Диканька Полтавського району. До війська пішов 25 лютого 2022-го року, служив у роті охорони районного центру комплектування. А 2023-го року був переведений до 110-ї окремої механізованої бригади. Був стрільцем-снайпером, розповіла його родичка Тетяна Назаренко.

Військовий Олег Жовноватий
Портрет Олега Жовноватого. Фото: Суспільне Полтава

"Він звідти (з фронту – ред.) не приїжджав, дзвонив, писав щоранку «Добрий ранок» до 19 червня, потім пропав безвісти, а потім 27 числа (червня – ред.) його винесли з поля бою. Я сестра його дружини. Ми разом навчалися в технікумі у свій час, там, де вони познайомились. Я його знаю тільки з хорошої сторони", - каже родичка загиблого воїна Олега Жовноватого Тетяна Назаренко.

Як загинув Олег Жовноватий

Олег Жовноватий мав звання солдат, загинув 19 червня 2023-го внаслідок штурмових дій російської армії біля Авдіївки на Донеччині, повідомив речник обласного ТЦК та СП Роман Істомін.

"Ця війна забирає найкращих": у Полтаві попрощалися із солдатом Олегом Жовноватим
З воїном Олегом Жовноватим прощаються рідні. Фото: Суспільне Полтава

"Це найдорожче, це найцінніше, це найрідніше. Пережити оце таке в такому віці – це вище моїх сил. В мене немає сил, я ніколи не думала, що я в трачу його в такому році, в такому віці і за таких обставин", - говорить мама загиблого воїна Олега Жовноватого Ганна Жовновата.

Брат загиблого воїна Віталій Жовноватий розповідає:

"Він був дуже чудовою людиною. Я не розумію, чому ця війна забирає найдорожчих і найкращих. Повоював він дуже мало. Наскільки відомо, то він потрапив під артобстріл. Плани були жити, працювати, ще дуже багато чого залишилося, не встиг. Мені дуже багато допомагав".

У Полтаві провели панахиду за полеглим воїном Олегом Жовноватим
Віталій Жовноватий прийшов на прощання із братом. Суспільне Полтава

Де похований Олег Жовноватий

Як розповів Віталій Жовноватий, Олегові було 49 років. Лишилися у воїна двоє доньок, дружина, брат та мама.

"Він ніколи мені ніяких незручностей не створював, це дитина була роботяща, щира, це дитина була від Бога. Я не знаю, за що така кара, що таких дітей розтерзує ця війна. Господи, де ж нам сили брати, як же нам з цим жити?", - мама загиблого воїна Олега Жовноватого Ганна Жовновата.

У Полтаві прощаються із військовим Олегом Жовноватим
Панахида за військовим Олегом Жовноватим. Фото: Суспільне Полтава

Із воїном Олегом Жовноватим прощалися, стоячи на колінах. Поховали його на кладовищі у селищі Диканька.

Що відомо

  • Обстріли на Полтавщині почалися у перший день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. 24 лютого 2022-го року поцілили по об’єктах у Миргороді.
  • За кількістю загиблих найбільш масштабний обстріл на Полтавщині стався 27 червня 2022-го року у Кременчуці. Російська ракета влучила у ТЦ "Амстор".

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок