У Голопристанській громаді підтоплені три населені пункти

У Голопристанській громаді підтоплені три населені пункти

Вид з набережної Херсона на лівобережжя
Херсон, вид з набережної Парку Слави на лівий берег Дніпра, 7 червня 2023 р. Фото: Суспільне Херсон

Станом на ранок 3 липня вода не відступила від Голої Пристані, Коханів та Кардашинки Херсонської області. У Голій Пристані затоплені середмістя та східна частина, рівень зупинився на позначці 70 см. Про це у Telegram повідомила Голопристанська міська військова адміністрація.

"У цих частинах міста вода відходить внаслідок зниження ґрунтових вод та випаровування. Від застояної води стоїть сморід. На вулицях — сміття, повалені дерева, вирви та руїни", — повідомили в адміністрації.

За даними МВА, у багатоповерхівках немає води, газу, не працює каналізація. Електропостачання періодично зникає. Також немає комунікацій у селах громади, які були затоплені після підриву військами РФ Каховської ГЕС.

"У низових частинах підтоплені Кохани, у прибережній зоні вода стоїть на вулицях Кардашинки. Немає електро- та газопостачання. Також без світла Велика і Мала Кардашинки. Попри це жителі повертаються до своїх домівок", — йдеться в дописі.

Раніше керівник пресофісу ОВА Толоконніков повідомив, що у Голій Пристані люди скаржаться на сморід, тому що представники окупаційної влади не відкачують воду з затоплених районів.

За даними ОВА, внаслідок підриву військами РФ Каховської ГЕС, у річку витекло 150 тонн нафти. Затоплені тисячі гектарів лісів, тисячі людей втратили домівки, тисячі птахів та тварин загинуло або опинилося під загрозою вимирання.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок