Жодне ДРГ не проникне: на Київщині відбулися військові навчання

Жодне ДРГ не проникне: на Київщині відбулися військові навчання

Жодне ДРГ не проникне: на Київщині відбулися військові навчання
Фото: Ліля Гончарук / Суспільне

Військовослужбовці України проходили навчання на Київщині. Вони імітували проникнення окупаційних ДРГ в Київ, аби в майбутньому запобігти такому проникненню, повідомляє кореспондентка Суспільного.

За легендою навчання, російські війська є на березі, тут блокпост його атакує ДРГ. На катерах висаджують десант. Військові вчаться відбивати удари окупантів та оборонятися.

Підполковник, начальник сил підтримки 112 бригади ТрО Києва Микола Опанасенко розповів, що військовослужбовці імітували засоби артилерії перед висадкою десанту, тобто, вчилися прикриття українських військ з повітря тих, хто просувався у воді.

Також під час цих навчань військові навчалися як поводитися з гранатометами та важкими снарядами.

"В житті в такій послідовності, мабуть, вони можуть і не зустрічатись, але це дуже корисно проводити такі тренування для особового складу тому, що тут використовуються всі засоби та варіанти облаштування вибухових мереж, які використовуються станом на сьогодні і потрібно вчитись й вчитись. Постійне тренування забезпечує нам якісне виконання завдань", — зазначає Опанасенко.

Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв розповів, що такі навчання проводять щотижня. Він додає, що окупанти постійно полюють на Київське море. Саме тут і відбувалися навчання.

На початок