Присвячена розвідникам. У Дніпрі погасили другу марку з серії "Слава силам оборони й безпеки України"

Присвячена розвідникам. У Дніпрі погасили другу марку з серії "Слава силам оборони й безпеки України"

погашення марки у Дніпрі
Суспільне Дніпро

30 червня у Дніпрі пройшло спецпогашення нової марки від Укрпошти. Це друга марка в серії "Слава силам оборони й безпеки України", її присвятили розвідникам.

Погасити марку прийшла Інна Демідова. Жінка розповіла Суспільному: планує зробити подарунок онуку на день народження.

"Вона ж не повториться. Те, що сьогодні є, не повториться більше. Тому не пропускаю, залишу онуку своєму, він буде своїм лишати. Наша рідна Україна — наша історія", — сказала вона.

Костянтин теж вирішив погасити конверт із маркою. Говорить: зібрав не всі, адже не завжди встигає їх придбати.

"У дитинстві збирав, зараз збираю. Тим більше присвячена війні серія марок. Цікаво буде і взагалі цікаво", — каже чоловік.

Філателіст Дмитро Цимиренко розповідає, попит на такі марки є, але він знизився. Наприклад, черга за маркою "Русскій воєнний корабль … ВСЬО!", яку випустили після початку повномасштабного вторгнення, розтягнулася й на вулиці.

"Люди вже трошки звикли до цього. Якби їх було два чи три випуски, то, можливо, попит був би більше. А так кожен місяць практично виходить нові марки", — говорить він.

Загалом в обіг ввели мільйон сімдесят п’ять тисяч марок "Слава Силам оборони і безпеки України! Головне управління розвідки Міністерства оборони України".

У Дніпрі погасили другу марку з серії "Слава силам оборони й безпеки України"
Друга марка з серії "Слава силам оборони й безпеки України". Суспільне Дніпро

За словами директора Дніпропетровського філіалу Укрпошти Антона Ізотова, марка — благодійна. Її ціна — тридцять гривень, сім з яких перерахують на військові потреби. Дніпропетровщина отримала сорок тисяч примірників, які можна придбати у відділеннях Укрпошти.

"Автор марки — Олександр Охапкін, місто Кропивницький. Марка випущена за підтримки ГУР Міністерства оборони України. На марках та листівках зображені воїни головного управління розвідки. 7 липня ми випускаємо нову марку, але це буде таємницею", — розповів Антон Ізотов.

Також за десять гривень можна придбати конверти та листівки з цієї ж серії, вони не є благодійними.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок