У Житомирі попрощалися із двома військовослужбовцями, які загинули у боях за Україну

У Житомирі попрощалися із двома військовослужбовцями, які загинули у боях за Україну

Житомиряни попрощалися із Олександром Томашевським та Андрієм Милостивим.
Двох військовослужбовців провели в останню путь у Житомирі. Житомир 30 червня 2023 року. Фото: Суспільне Житомир

30 червня у Житомирі провели в останню путь двох військовослужбовців, які загинули у боях за Україну – 26-річного Олександра Томашевського та 32-річного Андрія Милостивого.

Із 26-річним Олександром Томашевським люди прощалися, стоячи на колінах.

Чоловік народився та виріс у Житомирі. Закінчив дев’ять класів загальноосвітньої школи № 16 та центр профтехосвіти. Далі шість років свого життя віддав ЗСУ – служив за контрактом. Із бойовим підрозділом пройшов гарячі точки на сході України.

"Це була світла, добра, чесна і відкрита людина. Завжди приходив на допомогу іншим. Про нього я можу лише найкращі слова сказати. Тому і там, на полі бою, він теж був найкращим і першим", – говорить класна керівниця загиблого воїна Лілія Волкова.

Лілія Волкова розповіла, що Олександр Томашевський був доброю і світлою людиною
Лілія Волкова розповіла, що Олександр Томашевський був доброю і світлою людиною. Житомир 30 червня 2023 року. Фото: Суспільне Житомир

Олександр Томашевський служив у десантно-штурмових військах ЗСУ. Щоб отримати звання сержанта, пройшов навчальні тренування, мріяв стати офіцером.

"Олександр показав себе чудовим командиром, за ним завжди йшли люди. Для всіх побратимів – це велика втрата, це велика втрата для всіх Збройних сил України. Дуже хорошим воїном він був", – розповів побратим загиблого військовослужбовця Вадим.

Побратим Вадим каже, що загибель Олександра Томашевського - це велика втрата
Побратим Вадим каже, що загибель Олександра Томашевського - це велика втрата. Житомир 30 червня 2023 року. Фото: Суспільне Житомир

Олександр Томашевський загинув 25 червня.

У Житомирі попрощалися із двома військовослужбовцями, які загинули у боях за Україну
У Житомирі попрощалися із двома військовослужбовцями, які загинули у боях за Україну. Житомир 30 червня 2023 року. Фото: Суспільне Житомир

32-річний Андрій Милостивий народився у Чехії у сім'ї військових. Пізніше його родина переїхала до Житомира, де Андрій закінчив 18-ту школу та професійно-технічне училище №13.

Десять років поспіль, починаючи із 2010 року, Андрій Милостивий був у ЗСУ: служив за контрактом у Прикордонних військах, відвойовував незалежність та територіальну цілісність України у зоні АТО/ООС.

Після повномасштабного вторгнення російських військ Андрій знову добровільно повернувся до лав ЗСУ – спочатку служив в одному із підрозділів Сил ТрО, згодом – у Сухопутних військах.

"Це дуже важко втрачати таких людей. Андрій Милостивий був дуже хорошою людиною. Він ніколи нікому не робив жодного зла. Добрий був, завжди посміхався. У нас в гаражі залишився його баян, він грав на гармошках, на баянах, на будь-якому інструменті. Грав дуже гарно, і це при тому, що ніде спеціально не навчався", – розповіли друзі загиблого військовослужбовця Іван та Оксана.

Друзі загиблого воїна Іван та Оксана кажуть, що Андрій Милосивий умів грати на багатьох музичних інструментах
Друзі загиблого воїна Іван та Оксана кажуть, що Андрій Милосивий умів грати на багатьох музичних інструментах. Житомир 30 червня 2023 року. Фото: Суспільне Житомир

Однокласниця загиблого воїна Інна каже, що він завжди був позитивним і так само налаштовував всіх інших. З ним завжди було весело.

"Він був людиною-посмішкою",– каже однокласниця загиблого військовослужбовця Інна.

Однокласниця Інна розповіла, що Андрій Милостивий був людиною-посмішкою
Однокласниця Інна розповіла, що Андрій Милостивий був людиною-посмішкою. Житомир 30 червня 2023 року. Фото: Суспільне Житомир

Загинув військовослужбовець Андрій Милостивий четвертого червня.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок