У Швейцарії порушили кримінальну справу проти президента ФІФА

У Швейцарії порушили кримінальну справу проти президента ФІФА

У Швейцарії порушили кримінальну справу проти президента ФІФА Associated Press

Швейцарська прокуратура відкрила судовий розгляд стосовно президента Міжнародної федерації футболу (ФІФА) Джанні Інфантіно.

Про це повідомляє SkyNews. Главі світового футболу Джанні Інфантіно закидають підбурювання співробітників прокуратури до зловживання службовими обов'язками.

Мається на увазі зв'язок між Інфантіно і швейцарським генеральним прокурором Майклом Лаубером, який подав у відставку. Суд дійшов висновку, що Лаубер щонайменше тричі таємно зустрічався з Інфантіно й збрехав своїм спостерігачам. Команда Лаубера займалася розслідуванням корупції у ФІФА. Колишній прокурор заперечує свою провину.

Що відомо

  • Джанні Інфантіно очолив ФІФА у 2016 році замість Зеппа Блаттера, який пішов у відставку через звинувачення у корупції.
  • Під час своєї першої промови у ролі президента футбольного органу італієць запевняв: "Ми відновимо імідж та повагу до ФІФА, і світ нам аплодуватиме".
Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start