28-річний кулеметник з Черкащини отримав відзнаку від Залужного

28-річний кулеметник з Черкащини отримав відзнаку від Залужного

28-річний кулеметник з Черкащини отримав відзнаку від Залужного
Фото з фейсбука бібліотеки села Тимченки

Нагрудний знак "Золотий хрест" від головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного отримав кулеметник із Черкащини Костянтин Роман. Про це повідомили у пресслужбі бібліотеки села Тимченки.

У пресслужбі розповіли, що нагороду військовослужбовець отримав за успішне виконання бойових завдань:

"Нещодавно наш земляк 28 річний солдат, кулеметник Костянтин Роман отримав почесну нагрудну відзнаку «Золотий хрест» від головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного за успішне виконання бойових завдань. Сміливий, рішучий та безстрашний – таким проявив себе захисник у військовій справі, за що і був відзначений першою і високою нагородою".

"Костя навчався у нашій сільській Тимченківській школі. Після закінчення навчання здобув професію будівельника. У 2015-2016 роках проходив військову службу в інженерних військах. В мирний час займався будівельною справою", — йдеться у повідомленні.

нагородили
Фото з фейсбука бібліотеки села Тимченки

У перші дні повномасштабного вторгнення Костянтин разом зі своїм батьком Василем Романом, добровольцями пішли до тероборони, прокоментували у пресслужбі:

"З серпня 2022 року боронили країну на Харківському напрямку, а в листопаді вони переїхали на Донеччину і тримали Вугледарський напрямок. Та в січні 2023 року рідні втратили зв'язок з батьком – Василем Романом, який зник безвісти під час виконання бойового завдання".

На даний час Костянтин Роман продовжує нести службу на передових позиціях фронту.

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

На початок