Дві полтавські веслувальниці перемогли на чемпіонаті України

Дві полтавські веслувальниці перемогли на чемпіонаті України Суспільне Полтава

Двоє полтавок здобули «золото» на всеукраїнському чемпіонаті із веслування на байдарках та каное. Змагання 30 липня розпочалися у Дніпрі. І триватимуть протягом чотирьох днів.

Полтавка Вікторія Мунтян перемогла на дистанції 1000 метрів. Цю відстань у байдарці-одиночці вона здолала за 4 хвилини 12 секунд.

Ще одна золота медаль в Інни Грищун. На байдарці у складі змішаної четвірки вона стала першою на дистанції 500 метрів. Час – 1 хвилина 32 секунди.

30 липня у перший день змагань має відбутись близько 40 заїздів на байдарках та каное. Загалом всеукраїнський чемпіонат із веслування триватиме 4 дні. Полтавщину на ньому представляють майже 40 спортсменів.