У Кропивницькому відкрили пам’ятну дошку військовому Ігорю Бур’янову

У Кропивницькому відкрили пам’ятну дошку військовому Ігорю Бур’янову

У Кропивницькому відкрили пам’ятну дошку військовому Ігорю Бур’янову
Фото: Facebook Кропивницької міської ради

На фасаді приміщення виконавчого комітету Подільської районної у місті Кропивницький ради відкрили меморіальну дошку солдату Ігорю Бур’янову, який загинув 5 жовтня 2022 року в Харківській області. Це інформація від керівника пресслужби Кропивницької міської ради Сергія Якуніна.

За інформацією керівника пресслужби міськради, Ігор Бур’янов був депутатом трьох скликань Подільської районної ради, до початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну працював в управлінні соціального захисту населення Подільського району міського департаменту соціальної політики. На війну пішов добровольцем у перші дні вторгнення, воював у складі бригади імені кошового отамана Івана Сірка. Загинув військовий 5 жовтня біля села Орлянка Куп’янського району Харківської області, поховали його 15 жовтня на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища у Кропивницькому.

Про встановлення дошки клопотала Подільська районна рада, розповів її голова Володимир Стецюк. Відповідне рішення ухвалили під час сесії, на виготовлення і встановлення дошки витратили власні гроші.

Освятив пам’ятну дошку священник Православної церкви України отець Петро.

На початок