"Будуватимемо вночі": коли розпочнуться основні роботи з облаштування кільця у Рівному

"Будуватимемо вночі": коли розпочнуться основні роботи з облаштування кільця у Рівному

Облаштування кільця на перехресті вулиць Енергетиків-Стельмаха-Рівненської
Фото: Суспільне Рівне

У Рівному основні роботи з облаштування кільця на перехресті вулиць Енергетиків, Стельмаха та Рівненської планують розпочати наприкінці липня 2023 року. Про це Суспільному розповів інженер фірми-підрядника Андрій Котоуч. За його словами, до того часу мають покласти асфальт на вулиці Стельмаха і зробити кільцеву розв'язку для громадського транспорту біля ПМК-100.

Ремонтні роботи на вулиці Стельмаха розпочались 21 червня. Окрім облаштування розворотного кільця, там планують розширити дорогу та відремонтувати тротуари.

Проєкт кільця на перехресті вулиць Стельмаха, Енергетиків та Рівненської
Проєкт кільця на перехресті вулиць Стельмаха, Енергетиків та Рівненської. Фото: Суспільне Рівне

Тендер на понад 15 мільйонів виграла компанія "Будальянс груп".

"На цей момент проводимо підготовчі роботи — знімаємо асфальтне покриття, демонтуємо старий тротуар та проводимо валку дерев. Вже є облаштовані бортові камені. Намагаємось якомога швидше виконати ці роботи, щоб не створювати незручності громадянам", — зазначив інженер фірми підрядника Андрій Котоуч.

Інженер фірми "Будальянс груп" Андрій Котоуч
Інженер фірми "Будальянс груп" Андрій Котоуч. Фото: Суспільне Рівне

Окрім ремонту на вулиці Стельмаха, у рамках проєкту планують облаштувати кільце на перехресті вулиць Енергетиків, Стельмаха та Рівненської.

"Ми почали з ремонту вулиці Стельмаха. Як ви бачите, є будівництво на вулиці Чорновола. Щоб не створювати великий колапс заторів, ми будемо будувати кільце вночі через місяць. За цей період ми повинні покласти асфальт по вулиці Стельмаха і зробити кільцеву розв'язку біля ПМК-100", — додав він.

Проєкт облаштування кільця на перехресті вулиць Енергетиків, Стельмаха та Рівненської розробили у 2017 році. Раніше начальник УКБ Рівного, яке є замовником робіт, пояснив Суспільному, що кільце потрібне, адже на ділянці створюються затори:

"Це перехрестя завжди було і є аварійно-небезпечним. Рух тут дуже інтенсивний, по прямій Рівне — Колоденка. Звідси виїхати в час пік фактично неможливо. У зв'язку з тим, що вона дуже небезпечна й інтенсивна з транспортом, прийняли рішення поновити цей проєкт і провести корегування в розрізі кошторису".

Ремонт вулиці Стельмаха у Рівному
Ремонт вулиці Стельмаха біля ПМК, де буде кільце для розвороту громадського транспорту. Фото: Суспільне Рівне

Біля ПМК 100 у Рівному збудують кільце для розвороту громадського транспорту
Проєкт розворотного кільця біля ПМК у РІвному. Фото: Суспільне Рівне

Закінчити роботи планують до листопада 2023 року, додав він.

Суспільне також звернулось з інформаційним запитом до управління капітального будівництва з проханням повідомити, чи будуть зупиняти рух транспорту на перехресті під час будівництва кільця та як це вплине на рух тролейбусів і маршруток.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок