Президент "Динамо" розповів, які обов'язки матиме Олексій Михайличенко в клубі

Президент "Динамо" розповів, які обов'язки матиме Олексій Михайличенко в клубі

Президент "Динамо" розповів, які обов'язки матиме Олексій Михайличенко в клубі Facebook

У липні керівництво київського "Динамо" ухвалило рішення відправити у відставку з посади головного тренера Олексія Михайличенка. Однак, фахівець продовжить роботу в клубі.

30 липня "Динамо" проводить презентацію 75-річного румунського спеціаліста Мірчі Луческу в ролі головного тренера команди. У рамках заходу президент киян Ігор Суркіс розповів про долю колишнього наставника Олексія Михайличенка.

"Михайличенко повернеться на посаду сопртивного директора клубу. Цю посаду ніхто не обіймав. Безсонов був лише виконувачем обов'ячків", – пояснив Суркіс.

Що відомо

  • 20 липня після поразки 2:0 від ковалівського "Колоса" в чемпіонаті України Олексій Михайличенко покинув пост тренера "Динамо".
  • 23 липня Мірча Луческу став головним тренером столичного клубу. Контракт розраховано на три роки з опцією пролонгації.
  • Із 2004 до 2016 року Луческу працював головним тренером донецького "Шахтаря". За цей період під його наставництвом "гірники" шість разів ставали чемпіонами України, а у 2009 році тріумфували в Кубку УЄФА, перегравши у фіналі потужний німецький "Вердер".

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start