В Одесі з Центру адопції забрали понад 150 врятованих тварин з Херсонщини

В Одесі з Центру адопції забрали понад 150 врятованих тварин з Херсонщини

В Одесі з Центру адопції забрали понад 150 врятованих тварин з Херсонщини
Врятовані з Херсона собаки. 7 червня 2023. Фото: Суспільне Одеса

В Одесі з Центру адопції забрали понад 150 тварин, яких врятували волонтери після підриву Каховської ГЕС. Про це 29 червня на брифінгу у Медіацентрі Україна — Одеса повідомила голова ГО “Закон природи” Яна Тітаренко.

“Після підриву дамби ми зробили три рейди на затоплені території Херсонщини та вивезли звідти 208 тварин. Зараз у нашому Центрі адопції тварин проживають 6 дорослих собак, одне цуценя та 20 кошенят, ще 6 дорослих собак проходять лікування в клініках. Виходить, що люди забрали вже понад 150 тварин”, — повідомила зоозахисниця.

Яна Тітаренко закликає забирати тварин і надалі, однак просить, аби люди відповідально до цього поставились. Також волонтери перший час моніторитимуть нових власників, допоки не переконаються, що тварина у безпеці:

“Це не іграшка, її не можна взяти додому, зробити декілька фото для соцмереж і похизуватися, що врятували тварину з Херсону. А потім знову повернути волонтерам, коли стане зрозуміло, що тварина потребує уваги та турботи. Це неприємно для нас і це стрес для тварин”.

Охочі допомогти волонтерам, або взяти з притулку тварину, можуть зв’язатись напряму з Яною Тітаренко через її особисту сторінку в Facebook, або через сторінки у Facebook та Instagram громадських організацій Animal SOS Odesa та “Закон природи”.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок