"Мета у нас всіх одна – перемога!": історія лісівника з Вінниччини, який захищає Україну

"Мета у нас всіх одна – перемога!": історія лісівника з Вінниччини, який захищає Україну

"Мета у нас всіх одна – перемога!": історія лісівника з Вінниччини, який захищає Україну
Олександр Пенчак. Фото: Центральний лісовий офіс

"Мета у нас всіх одна – перемога! До цього ми маємо йти всі разом, кожен на своєму місці". Так каже 53-річний захисник Олександр Пенчак. За професією чоловік – лісівник, має 30 років трудового стажу. Нині боронить країну. Історію оборонця опублікували на Facebook-сторінці Центрального лісового офісу.

"Ще в дитинстві я жив біля лісу, мій сусід був лісником. Тож після армії пішов учитися до Березнівського лісового коледжу. Здобувши освіту, почав працювати лісником у Бритавському лісництві", – розповідає Олександр Пенчак.

Він майстер лісу Бритавського лісництва філії "Гайсинське лісове господарство" ДП "Ліси України". За три десятиліття роботи у лісництві посадив та доглянув сотні гектарів лісу. З січня 2023 захищає країну на передовій. Служить командиром взводу 21-ої окремої механізованої штурмової бригади.

Удома на Олександра чекає дружина Людмила. Разом із нею виховали сина В’ячеслава та доньку Наталію. Сімʼя із розумінням поставилась до того, що батько пішов воювати, розповів чоловік. Нині спілкуються за можливості, підтримують усіляко захисника та з нетерпінням чекають його повернення додому. Тримає боєць зв’язок у телефонному режимі і з лісничим та іншими колегами. Колектив Бритавського лісництва, каже, для нього ще одна сім’я – лісова.

Після перемоги Олександр Пенчак планує знову повернутися до роботи у лісовому господарстві. Це, каже, справа усього його життя.

"Мета у нас всіх одна – перемога! До цього ми маємо йти всі разом, кожен на своєму місці. Хтось захищає державу на передовій, а комусь потрібно охороняти ліси. Сумлінно виконувати свої професійні обов’язки на робочому місці – це теж допомога фронту, це також наближає нашу спільну перемогу", – каже Олександр.

На початок