На Тернопільщині 86 випускників склали мультипредметний тест на 200 балів

На Тернопільщині 86 випускників склали мультипредметний тест на 200 балів

На Тернопільщині 86 випускників склали мультипредметний тест на 200 балів
Учасник мультипредметного тесту. Фото: Суспільне Тернопіль

На Тернопільщині за результатами основної сесії національного мультипредметного тесту 86 учасників отримали 200 балів. Про це повідомив відповідальний за тестування на Тернопільщині Юрій Шайнюк.

За його словами, 200 балів набрали 26 учасників мультипредметного тесту з української мови, з математики – 38, з англійської мови – 11, з історії України – 8, з біології – 3. У шести учасників результат 200 балів з двох предметів.

Результати національного мультипредметного тесту кожен учасник зможе переглянути на особистій сторінці.

"Основну сесію організовано на досить хорошому рівні. Разом з тим були певні нюанси. Дехто не зміг завершити тестування, в силу різних причин, тому такі учасники були зареєстровані на додаткову сесію. Але, в цілому, з 8 952 зареєстрованих учасників, участь в основній сесії взяли 94,5 %. Це досить високий показник явки учасників. Ті хто з поважних причин не змогли взяти участь в основній сесії будуть брати участь в додатковій. Результати приходять учаснику, який взяв участь в тестуванні, в електронний кабінет. В цьому році дещо складніший і зміст тестових завдань, і час в який вони їх виконували. Тому таких кількостей і двохсотбальників з одного, з двох, трьох предметів буде набагато менша", – говорить Юрій Шайнюк.

Відповідальний за тестування на Тернопільщині
Юрій Шайнюк. Фото: Суспільне Тернопіль

Додаткова сесія мультипредметного тесту триватиме з 11 до 24 липня. В серпні Центр оцінювання якості освіти оприлюднить результати учасників тестування.

Нагадаємо, у 2022 році на Тернопільщині 14 учнів набрали 600 балів на мультипредметному тесті.

На початок