Популярний у соцмережах кіт військового Шайба загубився на Одещині

Популярний у соцмережах кіт військового Шайба загубився на Одещині

Популярний у соцмережах кіт військового Шайба загубився на Одещині
Кіт Шайба. Джерело: instagram/shaybaboy

В Одеській області загубився кіт Шайба, який став відомим у соцмережах завдяки відео свого господаря — військового Олександра Ляшука. Про це 28 червня повідомив сам військовий на своїй сторінці в інстаграм.

За словами Олександра Ляшука, він самостійно намагається знайти кота вже 14 днів. Через військову таємницю він не може сказати, де востаннє перебував кіт Шайба, лише зазначає, що зник він на Одещині. Тому, хто знайде тваринку, військовий обіцяє винагороду у розмірі 20 тисяч гривень.

“Він для мене як моя дитинка, це розбиває моє серце. Коли він зник, то був без ошийника та розгрузки, абсолютно, як звичайний котик. Якщо ви думаєте, що ви його знайшли або бачили схожого, напишіть мені у соцмережах місце, де ви бачили, та якщо є, то надсилайте фото/відео. Будемо сподіватися та вірити в краще”, — зазначається в повідомленні.

2 червня кіт Шайба знайшовся, його побачили на позиції інших військових серед кішок. Власник улюбленця Олександр Ляшук надягнув на кота нашийник та планує відвузти його ветеринара.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок