"Доброї душі людина": у Полтаві попрощалися із загиблим солдатом Антоном Цимбаровичем

"Доброї душі людина": у Полтаві попрощалися із загиблим солдатом Антоном Цимбаровичем

Доповнено
Рідні прощаються з воїном Антоном Цимбаровичем
Прощання з Антоном Цимбаровичем 29 червня у Полтаві. Суспільне Полтава

У Полтаві попрощалися із 27-річним Антоном Цимбаровичем, який поліг на російсько-українській війні. Він загинув 25 червня у боях за Донеччину. Про це Суспільному повідомив начальник групи морально-психологічного забезпечення міського терцентру комплектування Сергій Шкурупій.

Зранку 29 червня із воїном почали прощання біля Свято-Успенського собору ПЦУ в Полтаві. За словами Сергія Шкурупія, Антон Цимбарович жив у Полтаві. До лав ЗСУ долучився 1 травня 2023-го року. Був стрільцем-снайпером десантно-штурмового батальйону.

Тітка загиблого Олена Ландар Суспільному розповіла:

"Зустріла його в місті, просто йшла вулицею, він якраз ішов з військкомату. Як ми зустрілися, пообіймалися, він був щасливий, не знав, чого чекати. Ми його як родина відмовляли тому, що дитина молода, але він сказав: "Я піду". Дуже гарна людина, усім допомагав. Просто доброї душі людина".

Антон Цимбарович із Полтави загинув на Донеччині
Портрет Антона Цимбаровича. Суспільне Полтава

Загинув Антон 25 червня внаслідок наступальних дій російської армії біля села Діброва на Донеччині.

"В армії він не служив. Його, непідготовлену людину, забрали в десантно-штурмові війська. І протягом перших двох тижнів він загинув. Дуже чуйний. Ніколи такого не було випадку, щоб він комусь у чомусь відмовив", – розповів дідусь воїна Віктор Стулін.

Антон Цимбарович мав звання солдат. Віддати йому шану прийшли рідні, знайомі та друзі.

Прощання з Антоном Цимбаровичем 29 червня 2023 у Полтаві
Близькі біля труни Антона Цимбаровича під час прощання. Суспільне Полтава

Друг бійця Андрій Павлюк каже:

"Ми з ним ходили в садочок в одну групу, разом виросли. Весь час разом, ми жили по сусідству. Дуже важко підібрати слова тому, що ми знаємо його з дитинства. Він дуже гарний хлопець, дуже гарний друг, завжди і в футбол разом грали, і на приставці у нас вдома. Світла пам'ять Антону і всім хлопцям, які тримають оборону".

У воїна лишилась 4-річна донька, батьки та брат. Поховають його на Затуринському кладовищі біля Полтави.

Що відомо

  • Обстріли на Полтавщині почалися у перший день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. 24 лютого 2022-го року поцілили по об’єктах у Миргороді.
  • За кількістю загиблих найбільш масштабний обстріл на Полтавщині стався 27 червня 2022-го року у Кременчуці. Російська ракета влучила у ТЦ "Амстор".

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок