Автопортрет Рембрандта продали на аукціоні за 14,5 мільйона фунтів

Автопортрет Рембрандта продали на аукціоні за 14,5 мільйона фунтів

Автопортрет Рембрандта продали на аукціоні за 14,5 мільйона фунтів Kirsty Wigglesworth / AP

Твір Рембрандта продали на віртуальному аукціоні 28 липня за 14,5 мільйона фунтів (близько 18,7 мільйона доларів), що стало рекордною сумою для автопортрета голландського майстра.

На виконаному маслом на дубовій дошці портреті зображений молодий художник у той період, коли він щойно оселився в Амстердамі. Твір був написаний у 1632 році, коли Рембрандту було лише 26, повідомляє CNN.

Боротьба за картину, оцінна вартість якої становила 12-16 мільйонів фунтів, розгорнулася між шістьма колекціонерами. Підсумкова вартість полотна у два рази перевищила попередній рекорд, встановлений у 2003 році. Тоді автопортрет Рембрандта вдалося продати за 6,9 мільйона фунтів.

Продана на аукціоні картина вважається рідкісною. Вона є одною з двох, на якій Рембрандт зобразив себе у парадному одязі. За даними Sotheby's, загалом протягом життя художник створив близько 80 автопортретів.

Що відомо

  • Державний музей Амстердама опублікував в інтернеті найбільш детальне цифрове зображення картини Рембрандта "Нічна варта".
  • Музей фотографії в Нью-Йорку Fotografiska й артфонд Hedges Projects відкрили онлайн-експозицію двох фотосерій Енді Воргола.
  • У травні вуличний художник з Великобританії Бенксі опублікував нову роботу, присвячену медичним працівникам.

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІнше