Футбол: чемпіонат Європи U21

Футбол: чемпіонат Європи U21

Україна – Іспанія: пряма трансляція футболу (27 червня 2023)

Україна – Іспанія: пряма трансляція футболу (27 червня 2023)

Де дивитись футбол Україна – Іспанія.

Молодіжна збірна України з футболу достроково гарантувала собі вихід до плей-оф фінальної частнии Євро-2023. У перших двох матчах українці здобули дві перемоги: обіграли Хорватію (2:0) та Румунію (1:0).

У третьому турі Україна зіграє з Іспанією – ще однією командою, яка достроково вийшла з групи і теж здобула дві перемоги.

Футбол Україна – Іспанія стане для обох збірних матчем за перше місце у групі та вихід у плей-оф з першої позиції. Матч Євро-2023 Україна - Іспанія розпочнеться у вівторок, 27 червня, о 21:45.

Україна – Іспанія: де дивитись

Ексклюзивним транслятором молодіжного Євро-2023 в Україні є Суспільне Спорт. Пряма трансляція усіх матчів Євро – на сайті Суспільне Спорт, а матчі України дивитися наживо також можна на місцевих телеканалах Суспільного (Суспільне Київ, Суспільне Львів тощо) і слухати на Радіо Промінь.

Матч Україна – Румунія пряма трансляція буде доступна на сайті та Youtube-каналі Суспільне Спорт, місцевих телеканалах Суспільного та Радіо Промінь.

Турнірна таблиця групи України

  1. Іспанія – 6 очок, 4:0 різниця м'ячів
  2. Україна – 6 очок, 3:0
  3. Хорватія – 0 очок, 0:3
  4. Румунія – 0 очок, 0:4

Україна – Іспанія: пряма трансляція (27 червня)

Наживо футбол Іспанія – Україна розпочнеться о 21:45. До цього дивіться передматчеву студію від Суспільне Спорт – з 21:15 на місцевих телеканалах Суспільного та на Youtube-каналі Суспільне Спорт.

Перед грою Україна – Іспанія дивіться ексклюзивні коментарі та включення з Бухареста, а також розбір гри та сильних сторін обох команд у передматчевій студії.

На початок