18-річний Михайло Брудін встановив рекорд сезону у світі серед юніорів з метання диска. Це його особистий рекорд

18-річний Михайло Брудін встановив рекорд сезону у світі серед юніорів з метання диска. Це його особистий рекорд

18-річний Михайло Брудін встановив рекорд сезону у світі серед юніорів з метання диска. Це його особистий рекорд
World Athletics

Спортсмен виграв змагання у Німеччині з результатом 63.85 м.

18-річний український легкоатлет Михайло Брудін став лідером сезону у світі у метанні диска вагою 1.75 кгВага олімпійського диска складає 2 кг та оновив особистий рекорд у цій дисицпліні. Рекордний результат спортсмен показав на юніорському турнірі у німецькому Мангеймі.

У Німеччині Брудін проводив шостий старт легкоатлетичного сезону. До цього турніру метальник диска підійшов у статусі віцечемпіона Кубку Європи з метань - звання, яке здобув у португальській Лейрії.

Диск вагою 1.75 кг Брудін метав друге у сезоні. Попередні змагання за участі українця відбулися у іспанському Кастельоні і завершилися для українця перемогою з результатом 61.60 метра.

На юніорському турнірі у Німеччині Михайло покращив свій попередній показник майже на два метри. Змагання українець виграв з результатом 63.85 метра, який він показав у п'ятій спробі. Найближчого переслідувача - Еммануеля Агбо-Агіна - український метальник диска випередив майже на 3.5 метра.

Переможний результат Брудіна став новим рекордом сезону серед юніорів. Попереднього лідера - південноафриканця Дані Струха - українець випередив на 91 см. Крім цього, результат Брудіна в Мангеймі також став особистим рекордом для нього.

Junioren Gala. Мангейм. Метання диска U20: топ-3

  1. Михайло Брудін (Україна) – 63.85 метра
  2. Еммануель Агбо-Агін (Німеччина) – 60.26 м
  3. Дарсі Міллер (Австралія) – 59.49 м

Хто такий Михайло Брудін

  • Михайло Брудін – 18-річний метальник диска, який народився в Донецьку і представляє Донецьку область. До початку повномасштабного вторгнення Росії до України тренувався в Дружківці.
  • Чемпіон Європи U18, бронзовий призер чемпіонату світу U20. Обидва досягнення підкорились йому у 2022 році.
  • Особисті рекорди Михайла – 58.60 м (2 кг), 63.85 м (1.750 кг), 64.51 м (1.500 кг).
  • Михайло Брудін – онук олімпійської чемпіонки 1972 року з метання диска Фаїни Мельник. Упродовж кар'єри Мельник 11 разів оновлювала світовий рекорд у метанні диска.
На початок