Поранених внаслідок ракетного удару РФ по Одесі направили на лікування до Австрії

Поранених внаслідок ракетного удару РФ по Одесі направили на лікування до Австрії

Поранених внаслідок ракетного удару РФ по Одесі направили на лікування до Австрії
Транспортування до Австрії поранених після атаки РФ 14 червня. Фото: Одеська міська рада

Двох співробітників продовольчого складу, які постраждали внаслідок ракетної атаки РФ вночі 14 червня, направили на лікування до Австрії. Про це 25 червня повідомили в Одеській міській раді.

Чоловіки 32 та 20 років отримали важкі опіки. Одеські медики надали їм необхідну першу допомогу та стабілізували стан поранених. Пацієнтів транспортували на реанімобілях екстреної медичної допомоги для подальшого високоспеціалізованого лікування. Наразі вони прибули до Австрії за програмою комбустіологічної допомогиСистема заходів для забезпечення надання вчасної і якісної медичної та реабілітаційної допомоги постраждалим внаслідок дії термічного, електротермічного, хімічного чинників, з використанням новітніх технологій та оптимізації структури закладів охорони здоров’я. в умовах воєнного стану.

В міськраді зазначили, що австрійські спеціалісти успішно проводять трансплантації шкірних покривів, а також мають високоефективні програми медичної реабілітації.

Що відомо про нічну атаку на Одесу 14 червня

  • Після другої ночі 14 червня Одесі пролунали вибухи, після них в одному з районів міста видно пожежу та дим.
  • Російська армія вночі атакувала Одесу ракетами типу "Калібр" з Чорного моря.
  • Пошуково-рятувальна операція після ракетного удару в Одесі завершилась після дев'ятої ранку. За її результатами внаслідок атаки троє загиблих та 13 поранених.
  • Прокуратура почала досудове розслідування нічної атаки на Одещину. За їхніми даними, армія РФ застосувала заборонені міжнародним правом засоби ведення війни.
  • Російська армія вночі атакувала в Одесі об'єкти, які не мають стосунку до військової сфери, розповіла начальниця пресцентру сил охорони та оборони Півдня Наталя Гуменюк. Ракети по місту випустили з надводного ракетоносія.
  • У торговельній мережі "Таврія В", чий склад зруйнувало російською ракетою, розповіли, що основний удар припав на відділ дитячих товарів, де зберігались підгузки, дитяче харчування та предмети жіночої гігієни. Після вибуху розпочалась пожежа, яку працівники самотужки почали гасити.
  • 15 червня в Одесі оголосили днем жалоби за загиблими внаслідок ракетної атаки.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок