"Назавжди в строю": в Оленівці загинув заступник командира "Азову" з Черкащини

"Назавжди в строю": в Оленівці загинув заступник командира "Азову" з Черкащини

"Назавжди в строю": в Оленівці загинув заступник командира "Азову" з Черкащини
Фото з фейсбуку Лади Лісової

Під час російського теракту в Оленівці загинув черкасець — заступник командира полку "Азов", підполковник Дмитро Букарьов. Про це повідомила сестра загиблого Лада Лісова.

За словами Лади Лісової, вона отримала підтвердження про загибель її брата, заступника командира полку "Азов", черкаського підполковника Дмитра Букарьова з позивним "Білотур":

"Страшна звістка: підтверджено загибель мого рідного брата, заступника командира окремого загону спеціального призначення НГУ «Азов» із застосування артилерії. З минулого року ми сподівалися, що Діма живий, однак дива не трапилося: Дмитро Букарьов загинув під час жорстокого теракту вчиненого росіянами, в Оленівці в ніч з 28-го на 29 липня 2022 року.

Дмитро Букарьов пішов на війну добровольцем у 2014 році, віддав вісім років життя захисту України, виховав чимало молодих «азовців». Разом з побратимами гідно тримав оборону Маріуполя. Завдяки таким Героям, як він, Україна одержала дорогоцінний час, поки хлопці тримали південний рубіж".

Лада Лісова розповіла, яким був Дмитро:

"Мій брат був надзвичайно мужньою, виваженою людиною з глибоким пізнанням світу та постійним бажанням до самовдосконалення. Для нас, рідних, це невимовне горе, ми втратили часточку світла. Брате, ти один з найкращих, твоя справа жива, перемога України буде і помста за вас також, а твоє ім’я буде гідно поціноване. Слава тобі, Герою! Ти був сильним і нас цьому вчив. Ти назавжди в строю!".

У Дмитра залишилися двоє доньок.

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

На початок