Футбол: чемпіонат Європи U21

Футбол: чемпіонат Європи U21

Україна – Румунія: пряма трансляція футболу (24 червня 2023)

Україна – Румунія: пряма трансляція футболу (24 червня 2023)

Україна – Румунія: пряма трансляція футболу (24 червня 2023)
Фото: УАФ

Де дивитися футбол Україна – Румунія на молодіжному Євро-2023.

Молодіжна збірна України з футболу продовжує шлях у фінальній частині Євро-2023. У першому турі українці здолали збірну Хорватії з рахунком 2:0 і стали одними з лідерів своєї групи.

Другий матч на турнірі підопічні Руслана Ротаня зіграють проти одного з двох господарів Євро. Футбол Румунія – Україна стане першим матчем у групі В у другому турі. Матч Україна – Румунія відбудеться у суботу, 24 червня, о 19:00.

Де дивитись Україна – Румунія

Ексклюзивним транслятором молодіжного Євро-2023 в Україні є Суспільне Спорт. Пряма трансляція усіх матчів турніру – на сайті Суспільне Спорт, а матчі України також можна дивитися наживо на місцевих телеканалах Суспільного (Суспільне Київ, Суспільне Львів тощо) і слухати на Радіо Промінь.

Матч Україна – Румунія пряма трансляція буде доступна на сайті та Youtube-каналі Суспільне Спорт, місцевих телеканалах Суспільного та Радіо Промінь.

Україна – Румунія: пряма трансляція (24 червня)

Наживо футбол Румунія – Україна розпочнеться о 19:00. Однак до цього дивіться передматчеву студію від Суспільне Спорт – з 18:00 на місцевих телеканалах Суспільного.

Перед грою Україна – Румунія дивіться ексклюзивні коментарі та включення з Бухареста, а також розбір гри та сильних сторін обох команд у передматчевій студії.

Пряма трансляція Україна – Румунія буде доступна на Youtube-каналі Суспільне Спорт, сайті Суспільне Спорт та місцевих телеканалах Суспільного. Дивіться футбол Україна – Румунія тут.

На початок