Тіна Кароль передала Папі Римському щоденник 9-річного маріупольчанина

Тіна Кароль передала Папі Римському щоденник 9-річного маріупольчанина

Тіна Кароль передала Папі Римському щоденник 9-річного маріупольчанина
Тіна Кароль на аудієнції у Папи Римського, Фото: Тіна Кароль

Тіна Кароль зустрілась із Папою Римським і передала йому щоденник дев’ятирічного маріупольця Єгора, який робив записи під час блокади міста. Про це повідомляє Тіна Кароль на своій сторінці у фейсбук.

Українська співачка передала оригінал записів хлопчика про блокаду Маріуполя під час аудієнції з Франциском, яка проходила в Сикстинській капелі.

"Щемливі рядки, де Єгор нотує, що в нього сьогодні померли 2 собаки, бабуся Галя й улюблене місто Маріуполь — паралізують своєю трагічністю. Цей щоденник, як послання до Бога, уособлює в собі не тільки біль, він уособлює у собі відвагу цілого покоління дітей, які сьогодні переживають війну проти України", — сказала Тіна Кароль.

Кароль додала, що за побажанням сімʼї Єгора щоденник був заздалегідь оцифрований для подальшої розробки NFT колекції та продажу на аукціоні електронного мистецтва. Згодом сімʼя вирішить куди відправити виручені кошти.

Єгор вів щоденник, переховуючись у підвалі в Маріуполі, разом із родиною він виїхав до Запоріжжя. Світлини зі сторінками щоденника, який вів хлопець, опублікував 26 травня марупольський фотограф Євген Сосновський.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок