Як працевлаштовують випускників: розповіли у службі зайнятості Тернопільщини

Як працевлаштовують випускників: розповіли у службі зайнятості Тернопільщини

Як працевлаштовують випускників: розповіли у службі зайнятості Тернопільщини
Суспільне Тернопіль

У Тернопільському обласному центрі зайнятості наразі є 1300 вакансій. Інформацію про них подали роботодавці. Про це розповіла заступниця директора цього центру Олександра Островська.

"Найбільш затребуваними нині є водії, продавці, кухарі, касири торгівельного залу, слюсарі з ремонту автомобілів, пекарі, електрики, оператори верстатів, водії тролейбусів, лікарі, агрономи".

Олександра Островська розповідає, працівники центру зайнятості також шукають вакансії в Інтернеті, у засобах масової інформації. Ці вакансії також пропонують випускникам закладів освіти:

"Щоб працевлаштувати випускників вишів та професійно-технічних закладів, потрібно розмовляти з роботодавцем, питати, які в нього вимоги. Ми організовуємо стажування на робочому місці, за потреби пропонуємо навчання й курси підвищення кваліфікації. Допомагаємо написати резюме. З кожним випускником проводимо індивідуальні консультації".

Олександра Островська каже, у випадках, коли студенти звертаються і є вакансії, але вони не мають певних навиків, то ми організовуємо стажування з подальшим працевлаштуванням. Це позитивна методика, студент стає працівником, адаптується до колективу, вивчає свої обов'язки.

"Минулого року до центру зайнятості звернулося 150 випускників професійно-технічних та 520 вищих навчальних закладів та 2 випускників школи. Цього року випускники ще не зверталися.", - каже Олександра Островська.

На початок