"Війна була потрібна, щоб купка тварюк посвяткувала і попіарилася" — Пригожин знову критикує Міноборони РФ

"Війна була потрібна, щоб купка тварюк посвяткувала і попіарилася" — Пригожин знову критикує Міноборони РФ

Керівник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин
. Власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин. Фото: AP

Засновник ПВК “Вагнер” Євген Пригожин у новому відео, яке поширила його пресслужба, заявив, що російські війська відступають на Запорізькому та Херсонському напрямках. Тривалість запису — 30 хвилин. Майже весь цей час Пригожин критикує керівництво Міноборони РФ.

"ЗСУ продавлюють російську армію, ми вмиваємося кров'ю, резерви ніхто не дає, управління ніякого немає", — заявив Пригожин.

При цьому, за його словами, Міноборони РФ і Генштаб, "усе ще сподіваються, що можуть виграти цю війну".

"Але, оскільки відсутнє управління, відсутні військові успіхи, керівництво Міноборони ретельно обманює президента. Ми цілими днями слухаємо про 60 знищених "Леопардів", про три тисячі знищених солдатів противника", — заявив Пригожин.

За його словами, це є "повною, тотальною нісенітницею".

Пригожин заявив, що з 2014 по 2022 роки весь Донбас розграбовувався різними людьми —  частина з них з адміністрації президента РФ, частина з ФСБ. За його словами, зараз Міністерство оборони Росії намагається обдурити громадськість і президента і розповісти історію про те, що з боку України була шалена агресія, і “вони збиралися разом з усім блоком НАТО на нас напасти”.

“Тому спецоперація, так звана, 24 лютого була розпочата з абсолютно інших причин. Війна була потрібна, щоб купка тварюк посвяткувала і попіарилася, показала, яка вона сильна армія. Щоб Шойгу отримав звання маршала — наказ уже був готовий. І отримав другу медаль героя. Йому дуже хотілося увійти в історію як великий турійський військовий керівник, який став двічі героєм і маршалом фактично в мирний час”, — заявив Пригожин.

Пригожин також заявив, що Володимир Зеленський нібито, коли став президентом, “був готовий до будь-яких домовленостей”.

“Усе, що потрібно було зробити Кремлю, це злізти з Олімпу, піти і домовитися", — сказав Пригожин. — Медведчук чекав, коли прийдуть російські війська, Зеленський втече, усі складуть зброю, і він стане президентом цієї України. Завдання було в матеріальних активах, які необхідно буде поділити після того, як вони візьмуть її під контроль", — заявив власник ПВК “Вагнер”.

"Наша священна війна з тими, хто ображає російський народ, перетворилася на рекет, перетворилася на щурятництво", - додав він.

Коментуючи нинішню ситуацію на фронті, Пригожин заявив, що Водночас, наголосив він, російські солдати продовжують гинути й отримувати важкі поранення.

"Час стрімко схлопується", - сказав Пригожин.

На початок