На Хмельниччині вибуховою хвилею внаслідок знищення крилатих ракет пошкоджено приватні будинки

На Хмельниччині вибуховою хвилею внаслідок знищення крилатих ракет пошкоджено приватні будинки

Ексклюзивно
На Хмельниччині вибуховою хвилею внаслідок знищення крилатих ракет пошкоджено приватні будинки
У двоповерховому житловому будинку внаслідок вибухової хвилі від збитих крилатих ракет, повилітали вікна. 23 червня 2023 Фото: Суспільне Хмельницький

Внаслідок знищення крилатих ракет над Хмельниччиною, в одній з громад Хмельницького району пошкоджено кілька приватних житлових будинків. Там вибуховою хвилею вирвані з рамою вікна та вибите скло. Травмованих немає.

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного Хмельницький, яка працює на місці.

За її словами, за 300 метрів від місця, де сили ППО збили ракети, в приватних житлових будинках вибило дерев'яні вікна. Пластикові — залишились цілі. Уламок збитої ракети впав на город.

Вибухи Хмельниччина постраждалі будинки
У двоповерховому житловому будинку внаслідок вибухової хвилі повилітало скло. 23 червня 2023. Фото: Суспільне Хмельницький

Військові, за словами кореспондентки, поставили там вартового, який знімальну групу та місцевих жителів до місця падіння не пустив. Сказав, що там може бути небезпечно. За словами самовидців, там утворилася вирва глибиною три метри.

Вибухи, Хмельниччина, зруйновані будинки
Жильці двоповерхового будинку прибирають уламки скла від вікон. 23 червня 2023. Фото: Суспільне Хмельницький

В житловому будинку, де побували кореспонденти Суспільного, мешкає вісім родин. На їхніх подвір'ях, немає укриттів, в невеличких льохах людям ховатися ніде.

Вибухи, Хмельниччина, пошкоджені будинки
Вибите скло з вікон на подвір`ї житлового будинку, який постраждав внаслідок вибухової хвилі. 23 червня 2023. Фото: Суспільне Хмельницький

Зазвичай, розповідає мешканка будинку, багатодітна мама Мар'яна, під час повітряної тривоги вони біжать до її подруги за сто метрів. Цього разу не встигли, бо спали й все сталося дуже швидко. Каже, сиділи з дітьми в коридорі.

За інформацією Хмельницької ОВА, внаслідок падіння уламків виникла пожежа будівлі, вибито вікна.

"Крім того, уламки ракет впали в полі коло одного з сіл, а також на території приватних будинків. Працюють усі відповідні служби. На щастя, постраждалих нема. Пожежі ліквідовані самостійно, або силами ДСНС", — написали в ОВА.

Що відомо про вибухи на Хмельниччині 23 червня

  • На Хмельниччині під час повітряної тривоги, яку оголосили о 02:30 23 травня було чутно вибухи.
  • Уночі 23 червня 2023 року військо РФ завдало удару 13 крилатими ракетами по Україні з літаків стратегічної авіації, повідомили у Повітряних Силах. Усі ракети були знищені силами ППО. Цього разу атаку було спрямовано на військовий аеродром у Хмельницькій області.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок