У Броварах закрили на карантин один із дитсадків. Яка причина

У Броварах закрили на карантин один із дитсадків. Яка причина

У Броварах закрили на карантин один із дитсадків. Яка причина
Дитячий садок (ілюстративне). ФОТО: УНІАН

У Броварах закрили на карантин дитячий садок "Дивосвіт". Через спалах кишкової інфекції заклад не працюватиме до понеділка, 26 червня. Про це повідомив мер міста Ігор Сапожко у своєму Telegram.

За його словами, роботу садка припинили через захворювання дітей, батьків та працівників закладу на норовірусну інфекцію.

"До отримання усіх результатів та позитивних висновків медиків та епідеміологів заклад приймати дітей не буде", — зазначив Ігор Сапожко.

Що відомо про спалах інфекційного захворювання у дитсадку на Київщині

Держпродспоживслужба раніше повідомила, що у Броварському районі Київської області зареєстрували спалах захворювання на гостру кишкову інфекцію в закладі дошкільної освіти. Тоді госпіталізували одну дитину. Аналізи показали наявність збудника норовірусу.

21 червня у Держпродспоживслужбі поінформували, що на території Броварського району зареєстровано 18 випадків захворювання на норовірус. Хворі – діти від 1 до 13-ти років.

Норовірусна інфекція (інша назва "шлунковий грип") – гостре вірусне захворювання, що проявляється переважно синдромом гастроентериту. Основними симптомами є нудота, блювання, болі в животі, пронос, рідше – підвищена температура, респіраторні прояви. Найбільш небезпечний норовірус для дітей, людей літнього віку та пацієнтів з ослабленою імунною системою.

На початок