Попри заборону продажу алкоголю на Донеччині жінка намагалась за хабарі ввозити спиртне в регіон

Попри заборону продажу алкоголю на Донеччині жінка намагалась за хабарі ввозити спиртне в регіон

Попри заборону продажу алкоголю на Донеччині жінка намагалась за хабарі ввозити спиртне в регіон
Фото: Прокуратура Донеччини

Суд арештував майно жительки Донеччини, яка пропонувала хабар правоохоронцю за ввезення алкоголю на Донеччину, де продаж спиртного заборонений. Жінку затримали під час передачі коштів. Їй загрожує до 8 років за ґратами.

Про це повідомила прокуратура Донеччини.

"У березні 2023 року, попри заборону ввезення та реалізації в Донецькій області алкогольної продукції в умовах воєнного стану, жителька Добропілля намагалась заробити на продажі спиртного", — йдеться у повідомленні прокуратури.

За даними обласної прокуратури, жінка запропонувала заступнику начальника Управління превентивної діяльності ГУНП в Донецькій області хабар у розмірі 100 тисяч гривень.

"За ці кошти поліцейський мав забезпечити безперешкодний проїзд через блокпости області двох належних обвинуваченій та її близьким автомобілів, завантажених спиртними напоями. Кінцевими точками на маршруті мали стати два магазини у Покровську. Таку ж суму жінка обіцяла перераховувати правоохоронцю щомісячно, навіть за фактичної відсутності рейсів", — йдеться у повідомленні.

Поліцейський повідомив про ситуацію у Донецьке управління ДВБ НП України.

"Під час передачі грошових коштів у середмісті Покровська дії жінки зафіксували правоохоронці. За клопотанням прокуратури суд арештував її майно — два житлові будинки, квартиру, земельну ділянку та легковий автомобіль загальною вартістю майже 800 000 грн", — розказали у прокуратурі.

Що відомо про заборону продажу алкоголю у Донецькій області

З 2022 року у Донецькій області заборонена торгівля алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі. Ця заборона діятиме на період дії правового режиму воєнного стану.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок