Приватна автівка "Жигулі" на подвір’ї двох багатоповерхівок у Хмельницькому тиждень заважала вивозити сміття

Приватна автівка "Жигулі" на подвір’ї двох багатоповерхівок у Хмельницькому тиждень заважала вивозити сміття

Приватна автівка "Жигулі" на подвір’ї двох багатоповерхівок у Хмельницькому тиждень заважала вивозити сміття
На фото жигулі, які стояли поблизу сміттєвих баків. Фото: Суспільне Хмельницький

Приватна автівка "Жигулі" на подвір’ї двох багатоповерхівок у Хмельницькому тиждень загороджувала сміттєвозу заїзд до контейнерного майданчика, розповіла Суспільному прибиральниця Валентина. За її словами, забрати автівку не могли, як і не могли знайти її власника.

"Нічиї" червоні "Жигулі" з побитим склом та речами в салоні до сміттєвих контейнерів у дворі багатоповерхівок на вулиці Козацькій приволокли підлітки з іншого кінця двору, каже Валентина Петрівна.

Як розповіла старша інспекторка пресслужби управління патрульної поліції Хмельниччини Вікторія Тимощук, за неправильно припарковане авто власник може отримати штраф.

"Згідно з частиною третьою статті 122 кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил зупинки, стоянки, що створюють перешкоди дорожньому руху або загрозі й безпеці руху, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 680 гривень", — сказала Вікторія Тимощук.

Автівка з побитим склом та речами в салоні.
Автівка з побитим склом та речами в салоні. Фото: Суспільне Хмельницький

Та штрафувати нікого, бо власника ніхто не бачив, каже мешканець будинку Дмитро: "Ця автівка з’явилася в нашому дворі. На ній малолітні особи почали кататися навколо будинку і я викликав поліцію. Звісно, коли я почав говорити про поліцію, вони повтікали всі. Правоохоронці приїхали й сказали, що вони дану автівку не можуть забрати, оскільки це приватна власність".

За словами Дмитра, до власника намагались додзвонилися, але він кожен раз був поза зоною досяжності.

"Автівка стояла у дворі й порушувала правила стоянки, її хлопці заштовхали до сміттєвих баків. Патрульні сказали: якщо буде звернення від "Спецкомунтрансу", то вони її заберуть", — розповів Дмитро.

Автівка припаркована біля смітників заважала комунальникам вивозити сміття.
Автівка припаркована біля смітників заважала комунальникам вивозити сміття. Фото: Суспільне Хмельницький

Начальник транспортної служби "Спецкомунтрансу" Роман Коновал каже: приватний транспорт щодня на десятках локацій заважає комунальникам виконувати їхню роботу. За його словами, за кожним окремим випадком заяв у поліцію не подають — втомилися.

"Дуже часто викликаємо поліцію і вживаємо заходів, але це додатково машина повертається, додатково витрачається час й пальне", — говорить Роман Коновал.

Власника "Жигулів" кореспондентка Суспільного так і не знайшла. Місцеві мешканці кажуть, що не знають, кому належить ця автівка. Та поки ми здійснювали зйомку, до нас підійшов молодий чоловік, який заборонив себе знімати й сказав, що він не власник машини. Проте, він відкрив машину, сів у салон, а потім відігнав її зі сміттєвого майданчика.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок