"Неможливо продовжувати на топрівні". Ексдруга ракетка світу Контавейт оголосила про завершення кар'єри після Вімблдону

"Неможливо продовжувати на топрівні". Ексдруга ракетка світу Контавейт оголосила про завершення кар'єри після Вімблдону

"Неможливо продовжувати на топрівні". Ексдруга ракетка світу Контавейт оголосила про завершення кар'єри після Вімблдону
Анетт Контавейт. Фото: AP Photos

Тенісистка завершить виступи у віці 27 років.

Колишня друга ракетка світу Анетт Контавейт оголосила про завершення кар'єри після Вімблдону. Про це тенісистка повідомила на своїй сторінці в Instagram.

Контавейт ще у 2022 році була №2 у світовому рейтингу WTA, однак з того часу обвалилася на 77 позицій. Однією з причиною цього стали незадовільні результати: починаючи з жовтня 2022-го естонка не проходила далі 1/8 фіналу.

У дописі в Instagram 27-річна Контавейт повідомила, що не може продовжувати кар'єру через хронічні проблеми зі спиною. За словами тенісистки, лікарі у неї виявили дегенерацію диска поперекового відділу, що унеможливлює тренування та виступи.

"Я оголошую про завершення кар'єри спортсменки. Після кількох візитів та консультацій з лікарями та моєю медичною командою, мені повідомили, що я маю дегенерацію диска у поперековому відділі спині. Це не дозволяє мені повноцінно тренуватися чи продовжувати виступи, а отже й унеможливлює ігри на топрівні на будь-якому корті", - написала естонська тенісистка.

При цьому Контавейт вирішила завершити кар'єру після виступу на Вімблдоні - третьому Грендслемі 2023 року, що розпочнеться 3 липня.

"Готова до нових викликів після моєї останньої спроби у статусі професійної тенісистки насолодитися грою та виступити на максимум на Вімблдоні", - додала Контавейт.

Що відомо про Анетт Контавейт?

  • Професійну кар'єру тенісистки Контавейт розпочала у 2010 році. Дебют в основній сітці турнірів WTA естонки відбувся у 2013-му.
  • У 2015-му році Контавейт дебютувала у топ-100 світового рейтингу. Найвищий результат - друге місце, в останньому рейтингу WTA вона посідає 79-е місце.
  • Перший трофей на рівні WTA Контавейт здобула у 2017 році в нідерландському Гертогенбосі. Загалом на рахунку естонської тенісистки шість титулів.
  • На рівні турнірів серії Грендслем Контавейт не здобувала перемог. Найкращий результат - вихід у чвертьфінал на Australian Open-2020.
  • На Вімблдоні Контавейт виступить вдев'яте у кар'єрі. З 2017 до 2019 року вона стабільно проходила до 1/16 фіналу.
На початок