За добу на Лиманському, Куп'янському та Бахмутському напрямку РФ втратила 600 солдатів

За добу на Лиманському, Куп'янському та Бахмутському напрямку РФ втратила 600 солдатів

За добу на Лиманському, Куп'янському та Бахмутському напрямку РФ втратила 600 солдатів
Фото: AP/Efrem Lukatsky

На Лиманському та Куп'янському напрямках за минулу добу армія РФ провела 21 атаку, активно використовуючи підрозділи "Шторм Z" із колишніми в'язнями. На всьому східному напрямку окупаційні війська втратили майже 600 людей вбити та пораненими. Про це в ефірі телемарафону повідомив речник Східного угрупування військ Сергій Череватий.

"Ворог активізувався на Лимано-Куп'янському напрямку. За цю добу вій здійснив 21 атаку. Головною атакуючою силою були так звані штурмові роти "Шторм Z", — повідомив Сергій Череватий.

Череватий розповів, що окупанти використовували тактику масованих штурмів, як і в Бахмуті. Під час них за минулу добу українські бійці вбили 146 окупантів, 190 поранили. Також підбили:

  • танк Т-72,
  • три БМП-2,
  • БПМ-1,
  • САУ "Акація",
  • склад з боєприпасами та два авто.

За словами Череватого, за минулу добу на вказаному напрямку армія РФ завдала 560 з артилерії та 8 авіанальотів.

Сергій Череватий розповів, що наразі тактика армії РФ на Лимано-Куп'янському напрямку дуже схожа на те, що відбувалось під час боїв за Бахмут: вʼязнів використовують для масованих піхотних штурмів позицій ЗСУ, людей женуть в лобову атаку, незважаючі на великі втрати.

"У Бахмуті зараз три боєзіткнення відбулося. Ворог намагався вражати артилерією 304 рази, 4 авіапольоти. Тощо боєзіткнень менше, не значить, що наші воїни нищать ворога в меншої кількості. Силами нашої артилерії, дронами було знищено 99 окупантів, 191 поранений. Знищено 6 гармат, САУ "Акація" два склади з боєприпасами і два пункти управління БпЛА", — розповів Сергій Череватий.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок