Італійський оперний театр відкриється у вересні концертом для медиків

Італійський оперний театр відкриється у вересні концертом для медиків

Італійський оперний театр відкриється у вересні концертом для медиків Teatroallascala

Оперний театр Ла Скала у Мілані анонсував програму на осінній сезон. Театр відновить роботу 12 вересня і відкриється концертом для працівників медичних служб.

Як повідомляють на сайті театру, на першому концерті виконають Дев'яту симфонію Бетховена, зокрема одну з її чотирьох частин — "Оду до радості". Осінній театральний сезон триватиме до 5 грудня, коли відбудеться концерт піаніста Даніеля БаренбоймаДаніель Баренбойм — ізраїльський диригент і піаніст аргентинського походження.

Музичний директор оперного театру Рікардо Чайлі офіційно відкриє сезон 4 вересня виконанням "Реквієму" Верді в Міланському соборі на знак пам'яті про жертв пандемії коронавірусу. Очікується, що правила соціального дистанціювання як у залі, так і на сцені діятимуть до 21 жовтня, потім театр має намір повернутися до звичайного режиму роботи.

Ла Скала — один із найзнаменитіших оперних театрів у світі. Він був побудований у XVIII столітті. Трупа театру регулярно виступає з гастролями в різних країнах світу.

Що відомо

  • Барселонський оперний театр "Лісі" відновив роботу після карантину вже 22 червня, але першими глядачами концертів були зовсім не люди.
  • Німецька державна опера в Берліні провела перший концерт після вимушеної паузи через пандемію на власній стоянці.
Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІнше