ФК "Маріуполь" обіграв "Олександрію"

ФК "Маріуполь" обіграв "Олександрію" Фото: ФК "Маріуполь"

ФК "Маріуполь" обіграв "Олександрію" у другому півфіналі плей-офф української Прем'єр-ліги. Поєдинок відбувся в Олександрії і закінчився з рахунком 2:1.

Про це повідомляє Маріупольська міська рада.

" ФК"Маріуполь", на 28-й хвилині Павло Полегенько вивів приазовців вперед дальнім ударом. Футболіст "Олександрії" Денис Безбородько на 35-й хвилині завершив контратаку своєї команди", - йдеться у повідомленні.

Додають, що другий тайм почався з атак господарів. Олександрійці стали тиснути на оборону гостей, але перетворити «тиск» в моменти біля воріт Гальчука їм не вдалося. На 83-й хвилині «Маріуполь» схилив шальки терезів на свою користь. Федорчук черговою передачею прорвав оборону господарів і Кащук втік на рандеву з Паньківим. Він вирвався сам на сам з голкіпером і відправив м'яч у сітку.

За даними міської ради, у фіналі плей-офф Української прем'єр-ліги "Маріуполь" посперечається з футбольним клубом з Ковалівки "Колосом" за вихід в Лігу Європи.

Нагадаємо, тепер клуб боротиметься за потрапляння в Лігу Європи.