"Реагували як потрібно". Емоції Сергія Реброва після вольової перемоги України над Північною Македонією

"Реагували як потрібно". Емоції Сергія Реброва після вольової перемоги України над Північною Македонією

Ексклюзивно
"Реагували як потрібно". Емоції Сергія Реброва після вольової перемоги України над Північною Македонією
Сергій Ребров. Фото: УАФ

Що сказав тренер збірної України.

Збірна України з футболу здобула надвольову перемогу у першому офіційному матчі під керівництвом Сергія Реброва. Українці обіграли Північну Македонію у відборі на Євро-2024.

Україна програла перший тайм Північній Македонії з рахунком 0:2. Проте після перерви тричі вразила ворота північномакедонців: дебютними голами відзначилися Ілля Забарний та Юхим Конопля. Вирішальний ж м'яч забив Віктор Циганков.

Матч проти Північної Македонії вийшов для України першим офіційним під керівництвом Сергія Реброва. Перед ним українці зіграли в результативну нічию проти Німеччини.

Після гри Ребров дав флешкоментар Суспільне Спорт, в якому оцінив гру команди та пояснив, що саме змінилося в ній після перерви. За словами тренера, футболісти після перерви змогли краще зрозуміти стилістику гри команди, і завдяки цьому перемогли.

  • Про перемогу над Північною Македонією
"Вважаю, що недостатньо часу для підготовки до цього матчу. Але в другому таймі була інша гра. Вдячний футболістам, що вони краще зрозуміли нашу модель гри. Вважаю, що працювали більш інтенсивно в другому таймі".
  • Про гол Іллі Забарного після подачі з кутового

"Награвали ці стандартні положення. Дуже радий, що забили у першому матчі зі стандартного положення. Впевнений, що цей гол допоміг нам перемогти".

  • Про заміни Тимчика та Довбика у перерві

"Це не проблема, що гравці не ввійшли в гру. Думаю, вони не ображаються, розуміють, що ми всі маємо робити справу для України. Таке трапляється".

  • Що Ребров сказав команді у перерві
"Багато чого. Важливо, що футболісти самі для себе вирішили, що так грати не можна, як діяли в першому таймі. Чи найнервовіша перемога? Та ні: в "Динамо" бували такі, в ОАЕ. Вважаю, що дуже важливо реагувати на те, що відбувається на полі. Ми реагували як потрібно, тому й такий результат".
  • Про наступний матч проти Мальти

"Подивимося, це інша гра, підготовка. Зараз важливо відновитися від цих емоцій та підготуватися ретельно до наступного матчу".

Збірна України: що відомо

  • Україна вдруге поспіль забила три м'ячі в одному матчі - обидва під керівництвом Сергія Реброва.
  • Україна лише вдруге в історії відіграла різницю в два м'ячі. Вперше це сталося проти Вірменії у жовтні 2000 року - тоді українці також відігралися з 0:2 та перемогли 3:2.
  • Дебютні м'ячі у складі збірної України забили Ілля Забарний та Юхим Конопля.
  • Наступний матч Україна зіграє проти Мальти у понеділок, 19 червня.
На початок