За два дні з Українська евакуювалися 32 людей, серед яких 21 дитини

За два дні з Українська евакуювалися 32 людей, серед яких 21 дитини

За два дні з Українська евакуювалися 32 людей, серед яких 21 дитини
Фото: Селидівська МВА

З прифронтового міста Українськ Селидівської громади на Донеччині виїхали 32 людини, серед них більшість — діти.

Про це повідомили в Селидівській МВА.

"За допомогою волонтерів благодійної організації "Save Ukraine" 16 червня 2023 року 2 мешканців міста Українськ, серед яких 1 дитина, були евакуйовані з подальшим розселенням до Київської області. Також 9 жителів, з яких 5 дітей, евакуювалися самостійно", — йдеться у повідомленні.

За даними МВА, 15 червня волонтери "Save Ukraine" евакуювали 15 мешканців міста, серед яких було 11 дітей. Вони також відправилися на Київщину.

"Також 6 жителів Українська, з яких 4 дітей, евакуювалися самостійно", — зазначили в МВА.

За останні два з половиною місяці військові РФ 4 рази обстріляли місто Українськ на Донеччині. У результаті обстрілів постраждали 15 людей, загинули 3 людини, з яких 1 дитина.

Для того, щоб безкоштовно виїхати до безпечного регіону, необхідно залишити заявку на евакуацію. Для цього потрібно зателефонувати до контакт-центру Селидівської міськради 0800 33 64 54 або за телефоном 0800 30 01 01/066 307 39 59 ( контакт-центр міста Покровськ).

7 червня російські війська обстріляли Українськ: внаслідок обстрілу загинули три людини, з них одна дитина.

Діти, які отримали поранення 7 червня під час артилерійського обстрілу, знаходяться у лікарні Селидового на стаціонарному лікуванні, вони у важкому психологічному стані.

Що відомо про обстріл Українська 7 червня

Внаслідок обстрілу Українська ввечері 7 червня загинули 4-річний хлопчик, його батько та дідусь, повідомили в Донецькій обласній прокуратурі.

Поранені двоє дівчат та двоє хлопчиків віком 3, 4, 9 й 13 років. В них мінно-вибухові травми та інші тілесні ушкодження, уточнили в прокуратурі. Ще один 27-річний чоловік отримав травми, як уточнили в прокуратура, допомогу йому надали на місці.

Російській війська вдарили по Українську, за попередніми висновками, з 152-міліметрової артилерії.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок