На Полтавщині підозрюють НПЗ у незаконному виготовленні 280 тисяч літрів пального – СБУ

На Полтавщині підозрюють НПЗ у незаконному виготовленні 280 тисяч літрів пального – СБУ

На Полтавщині підозрюють НПЗ у незаконному виготовленні 280 тисяч літрів пального – СБУ
СБУ

У Миргородському районі на Полтавщині правоохоронці затримали двох директорів фірм, яких підозрюють в організації незаконної реалізації пального одним із мінінафтопереробних підприємств регіону. Про це 16 червня Суспільному повідомила речниця обласного управління Служби безпеки України Інна Усова.

За словами речниці, під час обшуків на НПЗ знайшли понад 280 000 літрів пального, готового до продажу, з якого не сплатили податків більше ніж на 1 мільйон гривень.

СБУ затримала у Полтаві чоловіків, що організувале незаконне виготовлення та збут палива
Працівники СБУ викрили на Полтавщині незаконне виготовлення пального. СБУ

За даними слідчих, одне з підприємств закуповувало сировину для виготовлення пального і передавало його на переробку мінізаводу. Останній після переробки за документами повертав оброблену сировину, яка, згідно з експертних висновків, була готовим пальним. Його продавали, не сплачуючи податків до бюджету, розповіла Усова.

Чоловікам повідомили про підозру.

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за частиною другою статі «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів». Санкція - від 3 до 5 років позбавлення воліПозбавлення волі – кримінальне покарання в Україні, яке полягає в ізоляції засудженого від суспільства та поміщенні його до кримінально-виконавчої установи з конфіскацією.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок