Північна Македонія – Україна: де дивитися футбол (16 червня 2023 року)

Північна Македонія – Україна: де дивитися футбол (16 червня 2023 року)

Північна Македонія – Україна: де дивитися футбол (16 червня 2023 року)
Збірна України з футболу. Фото: Getty Images

Де дивитися матч України проти Північної Македонії у відборі на Євро-2024.

Збірна України з футболу проведе другий матч відбору на Євро-2024: у гостях команда Сергія Реброва зіграє проти Північної Македонії. Для македонців це також буде друга гра у рамках кваліфікації.

Матч Північна Македонія – Україна стане для синьо-жовтої команди другим у червневому ігровому циклі. Першу гру українці зіграли проти Німеччини: товариський матч закінчився з рахунком 3:3.

Україна – Північна Македонія зустрічалися між собою п'ять разів раніше: тричі перемагали українці, одного разу була зафіксована нічия, а ще одного разу – перемога Північної Македонії.

Матч Північна Македонія – Україна, як і інші матчі відбору на Євро-2024, в Україні можна дивитися наживо в ефірі двох мовників – місцевих телеканалів Суспільного мовлення та медіасервісу MEGOGO.

Північна Македонія – Україна: де дивитися футбол

Трансляція Північна Македонія – Україна буде доступна в ефіріУ цифровому ефірі T2, кабельних мережах та IPTV місцевих телеканалів Суспільного (Cуспільне Київ, Суспільне Хмельницький тощо), крім OTT-сервісів. В інтернеті ексклюзивні права на трансляцію належать медіасервісу MEGOGO.

Початок гри о 21:45 за київським часом в п'ятницю, 16 червня. Коментаторами матчу будуть Володимир Кобельков та Віталій Кравченко.

Перед матчем України проти Північної Македонії в ефірі місцевих телеканалів Суспільного та Youtube-каналу Суспільне Спорт дивіться аналітичну студію. Початок студії – о 21:00 за київським часом. Гостем студії стане журналіст Андрій Сеньків, ведуча – Юлія Пазенко.

Ексклюзивна радіотрансляція Північна Македонія – Україна доступна на Радіо Промінь.

  • Турнірна таблиця групи України
  1. Англія – 6 очок (2 матчі)
  2. Італія – 3 очки (2)
  3. Північна Македонія – 3 очки (1)
  4. Україна – 0 очок (1)
  5. Мальта – 0 очок (2)
На початок