Клятий осколок міни обірвав життя: у Славуті на Хмельниччині поховали Дмитра Мисана

Клятий осколок міни обірвав життя: у Славуті на Хмельниччині поховали Дмитра Мисана

Клятий осколок міни обірвав життя: у Славуті на Хмельниччині поховали Дмитра Мисана
Дмитро Мисан залишиться назавжди 23-річним. 15 червня 2023 р. Славутська міська рада

Славутська громада 15 червня попрощалася та провела в останню путь свого земляка, захисника України, матроса Дмитра Мисана. Чоловік загинув 10 червня 2023 року на Донеччині, поблизу населеного пункту Сторожове Волноваського району.

Про це інформують у пресслужбі Славутської міської ради.

За їх інформацією, народився Дмитро 11 травня 2000 року у місті Славуті. З 2006 по 2015 роки навчався в навчально-виховному комплексі «Спеціалізована школа, ліцей «Успіх», згодом - у державному професійно-технічному навчальному закладі «Славутський професійний ліцей», який закінчив у 2018 році.

23 лютого 2022 року прийнятий на військову службу за контрактом, яку проходив у 35-й окремій бригаді морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського (військова частина А0216). Дмитро загинув 10 червня, виконуючи бойове завдання із захисту територіальної цілісності України на Донеччині, поблизу населеного пункту Сторожове Волноваського району.

воїн Мисан Хм
У Славуті проводжають в останню путь загиблого воїна Дмитра Мисана. 15 червня 2023 р. Славутська міська рада

Бойовий побратим, головний сержант Василь Авраменко пригадує: «Того дня на складній ділянці фронту стояли різні підрозділи і лише Дмитро з товаришем, який наразі у шпиталі, допомагали рятувати поранених. Коли їх уже відправили, клятий осколок міни обірвав його життя. Кажуть, що Герої не вмирають. На жаль, вмирають... Але, щоб вони не вмерли в наших серцях, ми повинні назавжди пам'ятати подвиг Діми. Легких хмаринок тобі, брате!».

У загиблого залишилася сестра, дві племінниці та племінник.

Поховали Дмитра на «Новому кладовищі» із усіма військовими почестями.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок