У Рівне привезли евакуйованих тварин з Донеччини

У Рівне привезли евакуйованих тварин з Донеччини

У Рівне привезли евакуйованих тварин з Донеччини
Фото: Суспільне Рівне

До Рівного 15 червня привезли понад 50 тварин, евакуйованих з міста Торецьк, яке наближене до зони бойових дій і перебуває під обстрілами армії РФ. Як розповіли Суспільному волонтери благодійного фонду "Клуб лапа", майже усім евакуйованим тваринам знайшли нових господарів, але закликають рівнян забрати ще одного песика та вісьмох кошенят.

Скількох тварин евакуювали

Рівненська зооволонтерка Олеся показує тварин, яких евакуювали до Рівного з Торецька, що поблизу Бахмута. З її слів, жителі міста просили евакуювати котів та собак.

У Рівне евакуювали тварин із зони бойових дій
Волонтерка Олеся. Фото: Суспільне Рівне

"Сьогодні привезли 50 тварин, бо взагалі по фото було 43 тварини, але по факту, коли їх привезли, то їх на десяток більше. Дуже багато хворих кошенят, яких навіть не фотографували. За сьогодні вже десь п'ять тваринок забрали, станом 10 ранку. Незаброньованих тварин — їх взагалі безліч", — розповіла волонтерка.

Евакуйованих тварин привезли вночі. З Торецьку їх транспортували понад дві доби волонтери з Черкас.

Історія жінки, яка прихистила кошеня

Забрати попередньо заброньоване котеня прийшла рівнянка Катерина Маркова:

"Ми давно хотіли котика взяти з чоловіком, саме руденького. Я була підписана на волонтерку нашу з Рівного і побачила, що там є таке кошенятко руденьке. Я одразу написала, думала, що воно заброньоване, але ні. Мені сказали, що везуть зі сходу, я думаю треба допомогти, бо розумію, яка зараз ситуація".

У Рівне евакуювали тварин з Донеччини
Рівнянка Катерина. Фото: Суспільне Рівне

Котеня Катерини має хворе око, тому, каже, насамперед буде його лікувати.

"Знаю, що він подолав велику відстань. Бідний замучений, його треба лікувати. Зараз ми одразу підемо у ветеринарну клініку, хай його оглянуть, нададуть йому одразу якесь лікування, будемо лікувати його і до нашого сімейного життя привчати", — каже рівнянка.

Майже усіх тварин, яких привезли, протягом наступних днів заберуть їх нові власники, каже волонтерка Олеся. Незаброньованим залишився один пес та восьмеро кошенят, тому вона закликає рівнян забрати і їх.

"Дуже дякую, що рівняни відкликаються, ми не очікували. Ми розраховували максимум на 10 тварин, а не на сотню тварин заброньованих. Для нас це шок і для волонтерів шок, і для жителів Торецька, які просили вивезти тваринок, для них теж шок. На сторінці будуть постійно нові тварини, бо ця евакуація не перша і не остання. Тобто бронювати тварин можна на сторінці", — розповіла зооволонтерка.

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок