На Чернігівщині попрощалися з трьома бійцями, які загинули на сході та півдні України

На Чернігівщині попрощалися з трьома бійцями, які загинули на сході та півдні України

На Чернігівщині попрощалися з трьома бійцями, які загинули на сході та півдні України
ФОТО: Суспільне Чернігів

На Чернігівщині 15 червня попрощалися з трьома бійцями, які загинули при виконанні бойового завдання. Про це повідомляє Чернігівський ТЦК та СП на своїй сторінці в Facebook.

Матрос Олександр Криворучко народився 5 жовтня 1982 року у місті Ровеньки Луганської області. Згодом разом з родиною переїхав до Прилук, де у 1999 році закінчив школу № 7. Після цього у Миколаєві проходив строкову військову службу, далі працював завідувачем складу приватного підприємства на Київщині.

Олександр захоплювався футболом, займався рибальством. У березні 2023 року чоловік долучився до лав ЗС України. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А2613. 8 червня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині Олександр отримав поранення несумісні з життям.

Олександр Криворучко
Олександр Криворучко. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Попрощалися з воїном у Прилуках, поховали на місцевому кладовищі. У нього залишились дружина та син.

Сержант Сергій Кваша народився 15 травня 1971 року у селі Хмільниця. З часом переїхав до Чернігова, де жив та працював.

З початком повномасштабної війни чоловік потрапив до лав оборонців України та був у складі одного з підрозділів військової частини А4640.

9 червня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу одного з населених пунктів Запорізької області Сергій загинув.

Сержант Сергій Кваша
Сержант Сергій Кваша. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Попрощалися з воїном у Чернігові в Катерининському кафедральному соборі. Поховали Сергія на кладовищі рідного села.

Солдат Дмитро Кальчицький народився 9 жовтня 1994 року у Чернігові. У 2010 році закінчив місцеву середню ЗОШ №4, а у 2013 році — Чернігівський ліцей залізничного транспорту. Після цього вступив до Харківської академії залізничного транспорту. Був учасником Харківського євромайдану, обороняв Харківську обласну адміністрацію.

Протягом 2015-2019 років проходив військову службу за контрактом, брав участь в антитерористичній операції на Сході. Після початку повномасштабної війни Дмитро долучився до лав ЗСУ та служив у складі одного з підрозділів військової частини А0222.

Солдат Дмитро Кальчицький
Солдат Дмитро Кальчицький. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Загинув Дмитро 7 червня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися у Катерининському кафедральному соборі в Чернігові, поховали на кладовищі Яцево.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок