На фронті загинув фотограф та син дисидента Роман Чорномаз

На фронті загинув фотограф та син дисидента Роман Чорномаз

На фронті загинув фотограф та син дисидента Роман Чорномаз
Фото: Олег Тягнибок/Facebook

На Бахмутському напрямку 13 червня загинув снайпер, військовий батальйону "Свобода" Національної гвардії України Роман Чорномаз. Про це повідомив екснардеп Олег Тягнибок у Facebook.

Боєць батальйону "Свобода" Андрій Іллєнко прокоментував трагічну звістку: "Так, це страшна правда. Родина вже знає. Наш друг, чудова і талановита людина, націоналіст, свободівець загинув. Слів зараз немає…".

чорномаз
Загинув Роман Чорномаз. Cкрнішот зі сторінки у Facebook

Пресофіцер 112 бригади Андрій Ковальов згадує, що Роман Чорномаз багато років працював у Києві журналістом і фотокореспондентом у багатьох столичних інформагенціях.

Чорномаз воював, зокрема, в Сєвєродонецьку та під Бахмутом. Був на ротації, після чого повернувся до виконання завдань на напрямках найзапекліших боїв.

Роман – син історика, дисидента, письменника та вʼязня сумління Богдана Чорномаза і активістки та волонтерки Тетяни Чорномаз.

Богдана Чорномаза арештували у 1972 році, за два дні до весілля, та засудили до 3 років таборів суворого режиму. Строк відбував у Кучинській зоні № 36, так званій "Зона смерті". Реабілітований у 1991 році.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок